Mój mąż ma 52 lata. Dowiedziałam się, że mnie zdradza. A on zachowuje się tak, jakby nic się nie stało.

Chcę opowiedzieć wam smutną historię. Może niektórzy ludzie wyciągną z niej naukę. Miałam zwykłą rodzinę. Dobry mąż i troje dzieci.

Między dwójką starszych dzieci a najmłodszym była duża różnica wieku. Starsze dzieci wyszły za mąż i miały swoje dzieci. Młodszy syn właśnie kończył studia.

Mój mąż ma już 52 lata. Podłapałam podejrzenia. Podczas gdy był w łazience, postanowiłam sprawdzić jego telefon. I znalazłam korespondencję miłosną. Okazało się, że mój mąż od dawna mnie zdradza.

Wielu będzie mnie krytykować, że nie ufam mężowi i robię głupie kontrole. Ale nic nie mogę z tym zrobić. Przeżyłam tyle przy mężu. Cały czas go wspierałam, opiekowałam się nim, dzieliłam niepowodzenia. A teraz nie mogę zostać przy rozwalonym garnku. W telefonie męża znalazłam następującą wiadomość:

“Kochany, to była wspaniała noc. Jestem ci za nią wdzięczna. Czekam na nasze spotkanie wieczorem. Mam nadzieję, że wkrótce rzucisz swoją starą i zawsze będziesz przy mnie.”

Nie mogłam znosić czytania takich rzędów.

Kiedy mąż wyszedł z łazienki, zobaczył, że trzymam jego telefon w rękach. Nie powiedział ani słowa. Ubiera się i odjeżdża. W mojej głowie roiły się myśli, że już go nigdy nie zobaczę.

Wrócił wieczorem następnego dnia, jakby nic się nie stało. Zapytał “jak u mnie?” i “co będziemy jeść na kolację?”.

Byłam zszokowana taką bezczelnością i lekceważeniem.

Nie mam absolutnie żadnej chęci rozmawiania z nim. Codziennie wieczorem zakłada swój najlepszy garnitur i wychodzi. Znika na całą dobę i wraca, jakby nic się nie stało.

Po prostu nie rozumiem, co się dzieje? Po co tak mnie traktuje?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *