Lizzo wywija na koncercie Beyonce w Warszawie, popijając polskie piwo z nalewaka (WIDEO)

Oprócz Zendayi i Toma Hollanda na koncercie Beyonce w Warszawie bawiła się też Lizzo. Gwiazda wpadła do Warszawy na chwilę przed swoim występem w ramach festiwalu Opener.

W ramach tegorocznej trasy koncertowej Beyonce występuje w Polsce aż dwa razy. Pierwszego wieczoru na Stadionie Narodowym w Warszawie bawił się tłum gwiazd. Na miejscu zameldowała się między innymi Julia Wieniawa ze świtą, Paulina Smaszcz i Roksana Węgiel.

Co ciekawe, na warszawskim koncercie Beyonce bawiły się też zagraniczne gwiazdy. Fani wypatrzyli w tłumie Zendayę. Aktorce towarzyszył ukochany Tom Holland oraz koleżanka z planu serialu “Euforia” – Hunter Schafter.

Lizzo na koncercie Beyonce w Warszawie

Na Narodowy zawędrowała też… Lizzo. O ile wizyta Zendayi w Warszawie jest dość zagadkowa, o tyle obecność autorki hitu “Love Hurts” łatwo wyjaśnić. 28 czerwca Lizzo gra koncert na Openerze. Wygląda na to, że przyjechała do Polski dzień wcześniej, żeby móc obejrzeć na żywo występ swojej idolki, Beyonce.

Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że Queen B jest jej inspiracją jeszcze od czasów dzieciństwa. Nawiązała do tego, publikując na Instagramie nagranie ze Stadionu Narodowego. W trakcie show na scenie wyświetlany jest hołd dla czarnoskórych artystek. Wśród nich pojawia się również pseudonim Lizzo.

Myślę o tym, co wszyscy znaczymy dla ludzi i jak bardzo jest to cykliczne. Wszyscy jesteśmy tak nieskończenie i maksymalnie połączeni. To zaszczyt. Dziękuję Beyonce – napisała filozoficznie.

Furorę w sieci robi też nagranie, na którym Lizzo beztrosko wywija na widowni. Gwiazdę trudno było przeoczyć w tłumie fanów Beyonce. Wyróżniała się nie tylko swoją energią, ale też krótką dżinsową sukienką z błyszczącymi elementami.

Wokalistka została “przyłapana” tańcząc z polskim piwem w ręku. Krótkie nagranie najwyraźniej rozbawiło samą zainteresowaną. Wrzuciła je na swoją relację na Instagramie, pytając: “Kto to nagrał?”

Spodziewaliście się takiego wysypu gwiazd na koncercie Beyonce w Warszawie?

@nataliasisik Lizzo na koncercie Beyonce w Warszawie 🤭🐝 @lizzo #newsnadziś #newsnadzis ♬ dźwięk oryginalny – ❤️ Natalia Sisik ❤️🎥🗞

Lizzo wywija na koncercie Beyonce w Warszawie, popijając polskie piwo z nalewaka (WIDEO)
Lizzo na koncercie Beyonce w Warszawie (Instagram.com)
Lizzo wywija na koncercie Beyonce w Warszawie, popijając polskie piwo z nalewaka (WIDEO)
Lizzo na koncercie Beyonce w Warszawie (Instagram)
Lizzo wywija na koncercie Beyonce w Warszawie, popijając polskie piwo z nalewaka (WIDEO)
Beyonce w Warszawie (Getty Images, 2023 Kevin Mazur)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *