Doda wprowadziła się do domu Górniak. A to był dopiero początek scen

Doda Rabczewska nie przestaje zaskakiwać. Jak bowiem donosi jeden z tabloidów, piosenkarka nieźle “utarła nosa” Edycie Górniak. Nie jest tajemnicą, że panie za sobą nie przepadają, a to co się właśnie okazało, chyba nie poprawi ich relacji. Oto szczegóły…

Edyta Górniak znana jest z nietuzinkowego głosu i “barwnej” osobowości. Diwa słynie też z częstych zmiana miejsca zamieszkania. Aktualnie postanowiła, że na dłużej zatrzyma się w Azji.

Wcześniej mieszkała m.in. w Los Angeles czy Portugalii. Na jakiś czas osiadła też w Zakopanem. Jak donosiły tabloidy, miała kupić tam okazały dom z widokiem na Gubałówkę. 

Po dwóch latach życie pod Tatrami przestało jej jednak odpowiadać i znów spakowała walizki. W sieci zaczęła ogłaszać, że jej zakopiańska posiadłość jest od teraz do wynajęcia.

Doda zamieszkała w domu Górniak?

Jak twierdzi “Super Express”, z okazji niespodziewanie postanowiła skorzystać Doda. Faktycznie celebrytka zaczęła chwalić się wypoczynkiem u podnóża Tatr, a okolica wydawała się dość znajomo. Tabloid informuje, że Rabczewska wprowadziła się właśnie do domu Edyty.

“Wynająć dom Edyty Górniak zdecydowała się Doda, która postanowiła odpocząć tam przed majówką. Piosenkarka od razu po przybyciu na miejsce zachwyciła się widokiem z tarasu Edyty. Skorzystała też ze słońca i szybko wbiła się w kusy kostium kąpielowy, by rozłożyć się na balkonie” – relacjonuje tabloid.

Doda pokochała góry dzięki Pachutowi

Rabczewska miała ponoć polubić górskie terenu za sprawą Dariusza Pachuta – przystojnego górala spod Łącka, który jest wielkim miłośnikiem wspinaczek.

“Wybór domu pod tatrami, do którego wyjechali razem, był więc oczywisty – z niego mają tylko kilka kilometrów do Gubałówki” –  czytamy.

Ciekawe, co na to wszystko Edyta. Myślicie, że ucieszy się, że agencja wynajęła jej dom akurat Rabczewskiej?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *