Zostałem sam z pięcioma małymi dziećmi, kobieta opuściła mnie dla innego mężczyzny.

Według statystyk najczęstszą przyczyną rozpadu rodziny jest zdrada jednego z jej członków. Najczęściej zdradzają mężczyźni, ale w naszym przypadku to kobieta była inicjatorem rozwodu.

Witek wychowuje pięcioro małych dzieci, kobieta opuściła go dla innego mężczyzny.

Mężczyzna poznał Marię w latach studenckich, Maria natychmiast polubiła Witka, który zaproponował jej spotkanie, z czasem kochankowie postanowili się pobrać, a później Maria zaszła w ciążę. Para nie planowała potomstwa, ale stało się tak, że Maria urodziła pięcioro wspaniałych dzieci.

Sam Witek utrzymywał swoją rodzinę, ponieważ Maria była zajęta pracami domowymi i wychowywaniem dzieci.

Minęło 5 lat takiego życia rodzinnego, a żona Witka postanowiła złożyć pozew o rozwód. Poznała swoją miłość i wybuchła uczuciami, opuszczając męża i zostawiając mu dzieci. Chciała zacząć życie od nowa i założyć nową rodzinę.

Witkowi trudno było wyjaśnić swoim dzieciom, dlaczego matka ich opuściła, ale z czasem wszystko się poprawiło, dzieci jej wybaczyły. Jednak mężczyzna wciąż nie mógł zrozumieć, dlaczego kobieta mu to zrobiła, jak mogła opuścić swoje rodzone dzieci.

Minęło 6 lat, Witek ożenił się ponownie, jego wybranka ma również troje dzieci, mieszkają razem i są dużą, szczęśliwą rodziną.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *