Jeśli życie wysyła wam dobrych ludzi, to znaczy, że na nich zasłużyliście

Jeśli otaczają was dobrzy ludzie, to znaczy, że zrobiliście coś dobrego.

To tak jakby wasz prezent za dobre uczynki i szczere serce. Pamiętajcie, że nic nie spada z nieba po prostu tak.

Otrzymujemy wszystko zasłużenie. Dotyczy to zarówno miłości, jak i przyjaźni. Ludzie często uważają się za profesjonalistów w relacjach, ale sami nawet nie zauważają smutku w oczach swojego partnera.

Wspaniali ludzie to ci, którzy wchodzą w nasze życie cicho i bez ostrzeżenia. To ci, z którymi chcecie zostać na zawsze. I nie trzeba być zaskoczonym.

Tym ludziom również szczęściło się z wami. Bo tylko wy możecie zrozumieć piękno ich duszy, naprawdę będziecie myśleć o nich sprawiedliwie.

Jeśli mieliście szczęście spotkać takich ludzi, to tylko dlatego, że zrozumieliście istotę tego procesu, uświadomiliście sobie, jak ważny jest szacunek i niewidzialna magia mocnej przyjaźni.

Oczywiście wokół istnieje jeszcze wiele dobrych osobowości, ale ci, którzy was otaczają, są najlepsi.

Oni znają wszystkie tajemne zakamarki waszej duszy. To właśnie oni będą z wami przeżywać wszystkie wzloty i upadki.

Komuś może się wydawać, że to prawdziwy dar. Ale ja na waszym miejscu tak bym nie uważała. To prawidłowość: dobre przyciąga dobre.

Wspaniali ludzie mogą pojawić się w naszym życiu całkowicie niespodziewanie i przypadkowo. Ale czy zostaną z nami? To pokaże czas.

W każdych relacjach, nawet w najmocniejszych, są trudności i problemy, które nie wszyscy są w stanie pokonać. Relacje to codzienna praca nad sobą. Czasami tak się układa życie, że dobrzy ludzie w naszym życiu pojawiają się na krótko.

Pełnią pewną funkcję, dają nam życiowe doświadczenie, a potem znikają bez śladu.

Nie trzeba za nimi tęsknić, lepiej po prostu podziękować za wszystko, co było. Nauczcie się puszczać takie osoby.

Naukowcy z Kalifornii przeprowadzili ciekawe badanie, które potwierdziło znaczenie przyjaźni również dla zdrowia. Trwało ono około dziewięciu lat. Wyniki zaskoczyły wszystkich: obecność obok ludzi, z którymi zawsze możemy podzielić się naszymi strachami, wątpliwościami, dobrymi i złymi wiadomościami, którzy zawsze wspierają – znacznie zmniejsza ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego, infekcyjnych i innych dolegliwości.

Ale co robić, jeśli dobrzy ludzie nie pojawiają się na naszej życiowej drodze?

Zacznijcie od siebie. Przyjaźń zależy przede wszystkim od nas. Musimy o nią dbać i chronić. Jak tylko zmienicie się na lepsze, wszystko od razu się ułoży.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *