9 błędów mężczyzn, które popychają kobietę w ramiona innego!

Nie tylko kobiety popełniają błędy w związkach.

Mężczyźni również robią błędy, które skłaniają kobiety do zdrady. Dzisiaj przyjrzymy się, jakie to błędy i jakie niosą za sobą zagrożenia dla związku.
  1. Nieatrakcyjność – niechlujny wygląd.

Większość mężczyzn po 30-tce wygląda podobnie: niechlujna fryzura, nieogoleni, pogniecione ubrania. Kobieta również chce widzieć obok siebie przystojnego i dobrze ubranego mężczyznę.

  1. Brak uwagi dla wyglądu kobiety.

Kobiety często spędzają dużo czasu, by zaimponować swojemu mężczyźnie. Nowa fryzura, jaskrawy makijaż, czarująca bielizna – to wszystko, by przyciągnąć uwagę ukochanego. Całe zainteresowanie mężczyzny znika, gdy nie docenia on tych starań. Tak bardzo chce się usłyszeć od mężczyzny, że jesteś dla niego pożądana i jedyna.

  1. Brak celu w życiu.

Szacunek do mężczyzny pojawia się wtedy, gdy dąży do czegoś. Cele i ich osiąganie czynią płeć przeciwną atrakcyjną i pożądaną.

  1. Pochlebstwa.

Kobieta zawsze wyczuwa pochlebstwa i nieszczerość. Jeśli twoja żona jest pełniejsza i ci to nie odpowiada, lepiej jej to przyznać.

  1. Nie sprawiasz, że jest piękniejsza.

Dla kobiety jej uroda to podstawowa broń i atut w waszym związku. Gdy pozbawiasz ją możliwości bycia piękną i zadbaną, traci ona zainteresowanie relacją.

  1. Jesteś panem wszystkiego, oprócz waszego związku (egoizm w życiu intymnym).

W łóżku powinieneś zaspokajać nie tylko własne potrzeby. W związku jest was dwoje, więc lepiej nie sprzeczać się z kobietą, a wsłuchać się w jej pragnienia.

  1. Słabość.

Własne problemy powinieneś rozwiązywać sam. Kobieta musi wiedzieć, że może na ciebie liczyć. Tylko wtedy będzie wrażliwa i czuła.

  1. Totalna kontrola i zazdrość

Nie zabraniaj kobiecie kontaktów z innymi. To totalny błąd. Ona również ma prawo do spotkań z przyjaciółkami czy wolnego czasu.

  1. Brak romantyzmu

Z czasem mężczyźni stają się nie tylko nieuwzględnieni, ale również rzadziej robią kobiecie niespodzianki. Mężczyzna bez inicjatywy nie będzie długo interesował kobiety.

Jeśli mężczyźni nie będą popełniać tych błędów, związki będą długo namiętne i trwałe.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *