— Zięciu, myślisz, że w moim wieku, mając trochę ponad 20 lat, chciałem dziecko?! Anka mi życie zrujnowała, a teraz wzięła się za ciebie

Wesele przebiegało zgodnie z planem, ale w połowie ceremonii zniknęła panna młoda

Goście nie mogli zrozumieć, co się stało. Początkowo myśleli, że to jakiś żart, “porwanie panny młodej”. Jednak do końca imprezy ona się nie pojawiła.

Dziewczyna wróciła we wtorek i pokazała mężowi zaświadczenie ze szpitala o aborcji. W środę kobieta złożyła wniosek o rozwód.

Oto co się wydarzyło:

Przed rozpoczęciem ceremonii panna młoda wyszła na zewnątrz, by zaczerpnąć świeżego powietrza, gdy nagle usłyszała, jak jej ojciec rozmawia z narzeczonym. Opowiadał, jak ożenił się z matką “przez przypadek”. Mówił, że żałuje tego i wciąż kocha jakąś Sylwię.

Powiedział, że rozumie zięcia, który znalazł się w podobnej sytuacji. Jeszcze się śmiali, że ta sama dziewczyna zrujnowała życie obu.

Dziewczyna była bardzo rozczarowana. Nie wiedziała, co robić. Nawet nie podejrzewała, że była niechcianym dzieckiem. Wydawało się, że ojciec ją kochał…

“W ciągu kilku minut można zniszczyć nie tylko małżeństwo, ale i wiarę w ludzi”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *