Doceń kobiety.

Bardzo często mężczyźni narzekają na swoje kobiety. Na przykład: nic nie robi, siedzi w domu z dziećmi, raz w tygodniu odkurza mieszkanie i przygotowuje obiad i jest już zmęczona.

Moja babcia powiedziała, że kobieta chroni rodzinne palenisko i aby ten ogień nie gasł, zawsze musisz go podgrzewać. Ciepłymi słowami, rozsądnymi czynami i zdecydowanymi działaniami.

Uwierz mi, kobietom bardzo trudno jest utrzymać mężczyznę w pobliżu, muszą stale nad sobą pracować, a jeśli tego nie zrobią, mogą czekać tylko na zerwanie małżeństwa. Dlatego mężczyźni patrzą przede wszystkim na swoje czyny i słowa. Mów swoim żonom, dziewczynom komplementy, wspieraj je w ich wysiłkach, pomagaj, a najważniejsze, wychowuj dzieci razem z żoną.

Gdyby mężczyzna został postawiony, przynajmniej na miesiąc w roli kobiety, myślę, że wszyscy mężczyźni zrozumieliby, jak naprawdę trudno jest kobietom. W końcu mężczyźni mają otwartą drogę do udanej kariery, nie mają obowiązku pozostania w domu, opieki nad dziećmi i przygotowywania posiłków, interesują się tylko pracą.

Kobieta musi się zrealizować na tym świecie i urodzić dzieci, aby istniała godna prokreacja oraz musi zapewnić przytulny dom. Na ramiona większości kobiet spadają wielkie próby. Dlatego doceń ich pracę i traktuj z szacunkiem.

Ciesz się ich małymi zwycięstwami, wspieraj w trudnych chwilach, dawaj kwiaty i zabieraj do kina. Pamiętaj, że kobieta jest szczęśliwa obok mężczyzny, który rozumie i szanuje ją, jej myśli, uczucia i czyny.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *