Idźcie od ludzi, którzy was tracą

Życie każdej osoby to pewna tunel.

Każdy ma swój, różniący się trasą i przeszkodami na nim. Czasami te tunele mogą się przecinać z innymi, a u kogoś mogą biec równolegle.

Chociaż ten tunel jest wytyczony z góry, w każdej chwili możemy zmienić jego kierunek.

Czasami te tunele splatają się i ktoś musi poświęcić swoje przeznaczenie dla szczęścia kogoś innego. To sprawia, że osoba traci swoją własną ścieżkę. Są momenty, kiedy człowiek, zamyślając się, nagle zdaje sobie sprawę, że jest otoczony nieznajomymi, obcymi ludźmi. To oznacza, że wskoczył na czyjąś ścieżkę, może zostać tam, ale najczęściej ludzie wracają z powrotem do swojej, bardziej znajomej. Wszystko zależy od tego, jak świadomie to robią.

Czasami inni ludzie wchodzą w twoje życie i przewracają wszystko do góry nogami. To zamieszanie może zamienić twój zwyczajny tunel w obce i niekomfortowe miejsce, ale problem polega na tym, że nie masz dokąd pójść z tego tunelu.

Bo to twój szlak, który inni zmienili na swoje życzenia i potrzeby. Starając się dobrze czynić innym, poświęcając swoje własne interesy, zmieniasz swoje życie. Być może w twoim tunelu były nagrody lub prezenty, które inni zabrali.

Do swojego tunelu trzeba wpuszczać ludzi sprawdzonych czasem.

Kryterium wyboru, z kim być w jednym tunelu, dla świadomej osoby, jest dość proste. Z własnymi ludźmi otwierasz się twórczo, ukazują się wewnętrzne i zewnętrzne możliwości i perspektywy. Nieświadome osoby pociągają toksyczne relacje, które zatruwają ich życie.

Jako życzenie: budujcie swoje własne tunele! Odejdźcie od ludzi, którzy trzymają was w poczuciu winy, z którymi tracicie siebie, którzy nie mają wzajemnej miłości dla was, którzy chcą was kontrolować i trzymać.

Nie traćcie własnej siły, tracąc czas na niepotrzebnych ludzi.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *