68-letni mężczyzna, po zdradzie żony, zdał sobie sprawę, że była ona bardzo mądrą kobietą, ponieważ uchroniła go przed wstydem i uratowała jego karierę

Z reguly jezeli kobieta zakocha się w mężczyżnie i zgodzi się zostać jego żoną, otrzyma od niego ochronę i ogromne wsparcie. Nawet w najtrudniejszych i haniebnych sytuacjach zostanie uratowany. Nawet jeśli zrobi coś dziwnego, jak jeden starszy polityk z innego kraju.

Ten mężczyzna miał 68 lat i brał udział w ważnym kongresie. Odbył się tam bankiet, na którym było proponowano duzo napoji alkoholowych i różnych przekasek. Wypiwszy do dna pare kelichów, stracił zdrowy rozsądek i sumienie. Nigdy wcześniej nie zdradzał swojej żony, kochał ją.

Jednak w hotelu wpadła mu w oko pokojówka i po chwile znalazł się w jej ramionach, jak w scenie filmowej.

Pokojówka złośliwie powiedziała: “Uśmiechnij się, jesteś filmowany przez ukrytą kamerę!” Cała intryga została zaplanowana przez politycznych rywali. Być może dosypali mu czegoś do drinka.

Przeciwnicy polityka przekazali nagranie prasie i wysłali je do jego żony. Powiedzieli: “Spójrz, jakie przygody ten stary osioł przeżywa, przepraszam za tę porównanie, ale dokładnie tak wyglądał, stojąc przed swoją żoną, kompletnie załamany. Ta scena została uchwycona przez kamery telewizyjne – wrogowie bardzo się postarali!

Jego żona elegancko uporządkowała swoje siwe włosy i kapelusz. Spokojnie powiedziała do dziennikarza:

– Będę miał poważną rozmowę z moim mężem. Jeszcze nie zdecydowałam, co z nim zrobię. Ale spójrz na niego i bądź zazdrosny: ma prawie siedemdziesiąt lat! A mój mąż jest energicznym, przystojnym mężczyzną o wyraźnej męskości. Nie mógł się opanować; niestety, zdarza się to mężczyznom.

Jest zbyt, zbyt atrakcyjny – wszyscy zwracają na niego uwagę, nawet pokojówki, jak widać, próbują go uwieść. Jest idolem dla kobiet. Taki już jest z natury. Jest samcem alfa, że tak powiem.

Więc najprawdopodobniej mu wybaczę później. I radzę wszystkim zastanowić się, na kogo teraz zagłosować. Głosujcie prawidłowo!

Tak powiedziała jego żona. Wszyscy zaczęli o tym myśleć i nagle zaczęli jej bić brawo. Ona wzięła męża za rękę i poszła z nim do ich rezydencji, z wyprostowanymi plecami. Nie wiadomo, co się tam wydarzyło. Ale polityk zdawał sobie sprawę, że dokonał właściwego wyboru, kiedy ożenił się czterdzieści lat temu. Wybrał właściwą żonę.

Mężczyzna musi dokonać właściwego wyboru w dwóch sferach życia: wybrać właściwą żonę i pracę. Wtedy osiągnie wszystko.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *