Bez względu na to, jakim dorosłym jest twój syn, zawsze będzie potrzebował mamy

Jeśli twój syn jest już od dawna wyższy od ciebie, lub jego rozmiar stopy jest jak u dorosłego mężczyzny, wciąż potrzebuje mamy. Bez względu na wiek – pozostają dziećmi dla swoich rodziców.

Nie należy podchodzić do tego z niepokojem. Dorośli synowie chcą czułych matczynych pocałunków, ciepłych uścisków i słów wsparcia. Chcą wspólnie z matką wspominać lata szkolne, chwalić się sportowymi osiągnięciami i śmiać z głupich żartów.

Tak samo matka zawsze chce wiedzieć, co dzieje się z jej synem. Jego zainteresowania, marzenia i otoczenie zawsze będą ją interesować.

Nasi synowie chcą, by zawsze czekano na nich w domu z niecierpliwością. Chcą wracać do domu, gdzie czeka na nich szczęśliwa matka.

Muszą być pewni na 100%, że mamy zawsze znajdą czas, by ich wysłuchać. I bez względu na to, co się stanie, będą mogli nam w pełni zaufać, a my, z naszej strony, zawsze ich zrozumiemy i wspomożemy.

Z drugiej strony, potrzebują również dobrej dyscypliny. Dotyczy to szczególnie nastolatków. Ich wzrost i rozmiar stopy nie mają znaczenia. Jeszcze nie poznali życia, więc musimy ich ostrzegać przed najgorszymi błędami. Tak, są już prawie mężczyznami, ale tylko prawie.

Módlcie się za swoich synów, wspierajcie ich we wszystkich przedsięwzięciach i nie zostawiajcie w potrzebie. Co wieczór modlę się za zdrowie moich synów, ponieważ są dla mnie najcenniejszym skarbem. Matki mnie zrozumieją.

Pamiętajcie, że na ich drodze będzie jeszcze wiele osiągnięć i niezgód, ale jest coś niezmienne. To, że najważniejszą osobą dla nich będzie ich matka.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *