Jeśli kochasz, powiedz o tym, bo jutro może nie nadejść…

Przestań tracić czas na nieistotne rzeczy. Życie nie jest nieskończone i należy robić to, co naprawdę ma dla ciebie wartość i jest ważne.

Ludzie z jakiegoś powodu zawsze żyją jutrem. Ale niewielu potrafi docenić to, co ma tu i teraz.

Szczególnie bliskich i rodzinę. Otaczają nas każdego dnia i myślimy, że tak będzie zawsze. Ale życie jest bardzo nieprzewidywalne, i nie możesz być pewien nawet następnej minuty, nie mówiąc już o przyszłych latach. Jeśli kochasz kogoś, ale jeszcze o tym nie powiedziałeś, przestań marnować swój czas na daremno.

Jeśli masz jakieś urazy czy niedomówienia z bliską osobą, nie bój się podzielić tym teraz, zanim nagle stanie się za późno.

Nie ważne, czy wyznasz komuś miłość, czy przypomnisz swojej mamie, jak bardzo cenisz wszystko, co dla ciebie zrobiła… Po prostu przestań hamować swoje uczucia.

Naucz się dzielić swoimi uczuciami i nie bój się tego robić. Możliwie, że jedno zdanie z twoich ust może zmienić cały dalszy przebieg wydarzeń. Miłość jest nieograniczona, nie ma jej końca, dlatego każdy powinien tego doświadczyć.

Jeśli kogoś kochasz, podziel się tym uczuciem, nikomu to nie zaszkodzi. Nie uważaj świata wokół siebie za niezmienny. Wszystko może się zmienić w ciągu jednego dnia czy nocy.

Ludzie, na których ci zależy, powinni wiedzieć, co czujesz. Może ktoś od lat czeka na te słowa, dla kogoś mogą one nawet uratować życie. A najbardziej korzystne będą dla ciebie – bo nie ma lepszego uczucia, niż kiedy uszczęśliwiamy innych.

Lata lecą coraz szybciej i szybciej. Wszyscy musimy nauczyć się robić wszystko ważne tu i teraz.

Cenić tych, którzy cenią was. Kochać otwarcie. Nie trać życia na próby uciszenia serca.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *