Lepiej wybrać samotność, niż ciągle udowadniać sobie, że jesteś szczęśliwa

Lepiej pozostać samą, niż kontynuować budowanie niewłaściwych relacji. Nie należy próbować zatrzymać mężczyzny. Taka miłość jest skazana na niepowodzenie.

Lepiej wybrać samotność, niż pozostawać obok niewłaściwego mężczyzny, tylko dlatego, że macie wspólną przeszłość. Nie warto pozostawać z mężczyzną tylko dlatego, że jesteś do niego przyzwyczajona i macie wiele wspólnych wspomnień.

Lepiej być samotnym, niż marnować wszystkie wysiłki na coś, co już nigdy nie zadziała. Trzeba umieć zostawić relacje w przeszłości.

Lepiej wybrać samotność, niż kontynuować mieć nadzieję na cud z mężczyzną, który tylko bierze i nic nie zostawia w zamian. Jeśli on nie docenia tego, co dla niego robisz, nigdy nie będziesz z nim szczęśliwa.

Lepiej wybrać samotność, niż ignorować niepokojące znaki. Nie należy udawać, że wszystko jest w porządku i relacje są idealne. Nie warto żyć z myślą, że to tylko przeszkoda do wielkiej i wzajemnej miłości.

Lepiej wybrać samotność, niż trzymać się relacji ze strachu. Strach przeszkadza znaleźć prawdziwą miłość. Nie należy myśleć, że na twojej drodze nie będzie więcej mężczyzn i nie spotkasz lepszego. Jeśli tak będziesz myśleć, możesz stracić najlepsze lata swojego życia nie tam i nie z tym.

Lepiej wybrać samotność, niż próbować udowadniać otoczeniu, że jesteś całkowicie zadowolona z obecnego stanu rzeczy. Że wcale nie chcesz nic zmieniać. Że doskonale radzisz sobie z rolą osoby, która wykonuje całą pracę, która nosi na sobie cały ciężar tych relacji.

Lepiej wybrać samotność, niż traktować swoje nieszczęście jako normę. Bycie nieszczęśliwym to nie przeznaczenie, to twój wybór. Możesz zmienić wszystko w jednej chwili, a możesz tak żyć przez całe życie.

Lepiej wybrać samotność, niż wysilać się do granic możliwości, próbując przyciągnąć uwagę.

Lepiej wybrać samotność, niż próbować zachować niewłaściwe relacje, rozstanie i tak jest nieuniknione. Każda kobieta to rozumie w duszy, ale boi się to przyznać.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *