Starsza pani prześladowała mężczyzn o wątpliwym wyglądzie z dala od swojego samochodu, ale gdy wsiadła do niego, stało się coś niewiarygodnego

Starsza pani z Florydy dokonała zakupu. Wracając, zauważyła czterech nieznajomych mężczyzn w pobliżu swojego samochodu, którzy wyraźnie zamierzali odjechać.

Rzuciła swoje torby na ziemię, wyciągnęła broń i zaczęła krzyczeć na całe gardło: “Mam broń i wiem, jak jej używać. Wyjdźcie z mojego samochodu!”. Nie musiała długo prosić obcych…

Mężczyźni nie czekali na drugie zaproszenie. Szybko wyskoczyli z samochodu i uciekli.

Pani odpoczęła chwilę i zaczęła wkładać torby do samochodu. Następnie usiadła na fotelu kierowcy i próbowała włożyć kluczyk do stacyjki. Jednak nic się nie działo. Próba za próbą następowała, a biedna kobieta nie rozumiała, co się dzieje. A potem zdała sobie sprawę… Jej samochód był skromnie zaparkowany cztery lub pięć miejsc dalej.

Po załadowaniu torb do swojego samochodu, pojechała na posterunek policji.

Sierżant, któremu kobieta opowiedziała swoją historię, złożył się ze śmiechu na pół i wskazał na drugi koniec lady, gdzie czterech bladej twarzy mężczyzn, czerwieniących się ze śmiechu, zgłaszało kradzież samochodu policjantowi. Według nich, dokonała tego starsza kobieta o wzroście poniżej 150 cm, nosząca okulary, o kręconych białych włosach i… dużej broni.

Historia zakończyła się dobrze. Nikt nie ucierpiał, a żadne zarzuty nie zostały postawione.

Przynajmniej dla tej kobiety jesteśmy spokojni – jest gotowa się bronić, jeśli ktoś spróbuje ukraść jej samochód.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *