Oto 8 rzeczy, które mężczyzna robi dla kobiety, którą naprawdę kocha

Oto 8 rzeczy, które mężczyzna robi dla kobiety, którą naprawdę kocha:

Oczywiście, psychologia mężczyzn i kobiet ma wiele różnic.

I jeśli kobiety są bardzo emocjonalne i lubią wyrażać te emocje, to dla mężczyzn jest trudniej, są bardziej spokojni i powściągliwi. Ale to nie oznacza, że mężczyźni nie okazują swojej miłości do was. Po prostu dla nich działania są ważniejsze niż jakiekolwiek słowa. Oto co naprawdę zakochany mężczyzna robi:

  1. Uważnie cię słucha. Kobiety z reguły potrafią lepiej słuchać niż mężczyźni, bo słuchają wszystkiego, co im mówią, podczas gdy mężczyźni słuchają tylko tych części historii, które ich interesują. Więc jeśli pyta o szczegóły, możesz być pewna: kocha cię i bardzo chce cię słuchać.
  2. Nie boi się poświęceń. Kiedy kochasz kogoś szczerze, to poświęcenie przestaje być poświęceniem. Mężczyźni muszą być przekonani, że ich dziewczyna lub żona jest szczęśliwa. Jeśli jest w tym niepewny, to dla niego jest to nie do zniesienia. Jeśli jest gotowy coś poświęcić dla ciebie, na przykład odpoczynek, czas z przyjaciółmi, podróż lub po prostu komfort, to wiedz, że cię kocha.
  3. Nie boi się być wrażliwym. Mężczyźni mają trudności z pokazywaniem swoich słabości, ale przed kochającymi kobietami są gotowi otworzyć się i pokazać prawdziwe uczucia.
  4. Podoba mu się, jak wyglądasz nawet w swoje najgorsze dni. Zakochany mężczyzna nie kocha makijażu i fryzur, nie twoich obcasów. On chce zobaczyć szczery uśmiech, nawet gdy masz na sobie stary piżamę.
  5. Duma się tobą i nie boi się tego pokazać. Prawdziwy kochający mężczyzna nie boi się być dumnym z ciebie. Może opowiadać innym, że jesteś świetną mamą, żoną, specjalistką w swojej dziedzinie, że świetnie gotujesz lub po prostu prasujesz koszule. Kochający mężczyzna zawsze będzie cię komplementować, bo twoje osiągnięcia są również jego dumą.
  6. Broni cię. Mężczyźni zawsze starają się bronić tych, których przyjmują pod swoją opiekę, czyli ciebie, bo twój szczęśliwy i spokojny stan jest dla nich najważniejszy. Więc jeśli zauważy, że ktoś cię smuci, na pewno na to zareaguje.
  7. Sprzecza się z tobą. Jeśli macie konflikty, to nie dlatego, że chce się z tobą kłócić. To oznacza, że dla niego ważne jest zrozumienie sytuacji i znalezienie rozwiązania. To dla niego ważne.
  8. Szanuje twoją rodzinę i przyjaciół. On będzie cenił to, co ty cenisz. Jeśli twoja rodzina jest dla ciebie bardzo ważna, to on będzie do tego podejść z zrozumieniem i również ich szanować. Wszystko po to, żeby cię nie zranić, bo dba o twoje szczęście, a nie przeciwnie. To nie oznacza, że będzie przyjaźnił się z twoim tatą tak, jak z własnym, ale na pewno będzie szanował.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *