Jak czyścić toaletę bez chemii? Jedno sprzątanie wystarcza na rok!

Kiedyś używałam tylko chemikaliów sprzedawanych w sklepach, po czasie zdałam sobie sprawę, z tego, że działają one tylko częściowo, a kosztują niemało. Znalazłam ciekawy sposób, na obejście się w codziennym życiu bez środków chemicznych. Teraz oszczędzam, i staram się robić wszystko ekologicznie.

Przy myciu toalety, zawsze wylewam z niej wodę, wszystko odbywa się w miarę łatwy sposób, który raczej nikomu nie sprawi większych problemów. Więc, wylanie wody jest bardzo ważne. Należy włożyć do wody odkręconą butelkę i kilka razy nacisnąć ją, wtedy zassie ona wodę i będzie można spokojnie ją wylać.

Ta procedura zajmuje około 15 minut. Po całkowitym pozbyciu się wody potrzebna nam będzie soda oczyszczona, wsypujemy ją do toalety, po czym rozprowadzamy ją gąbką we wszystkich miejscach i zostawiamy to na 30 minut.

Po tym czasie do toalety wlewamy ocet, który zostawiamy na chwilę. Następnie wlewamy do toalety wiadro wody i spłukujemy kilka razy. Aby pozbyć się zapachu, można użyć pasty do zębów.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *