Silne kobiety nie rodzą się takimi, stają się nimi przez próby, przez które przechodzą

Są kobiety, których mądrość po prostu zadziwia. Każdego dnia stają się silniejsze, mądrzejsze, pewniejsze siebie, bardziej otwarte i lepsze. Mogą się odrodzić, bez względu na to, co się wydarzy. Oto kim jest silna kobieta!

Są ludzie, których kolejny problem w pracy, histeria dziecka czy nawet zdrada męża nie zrobi wrażenia. Dlatego dziś porozmawiamy o kobietach. Na pewno masz w swoim życiu kobietę, którą podziwiasz? Życie może jej nie oszczędzać. Ale ona wszystko przetrwa. Będzie jej dobrze. Jeśli nie dziś, to jutro. A jeśli nie jutro, to pojutrze. Nie myśli, że wszystko jest złe i życie jest okrutne. Myśli o wyjściu z sytuacji, rozkłada swoje skrzydła i leci.

Takie kobiety są stworzone, aby nimi podziwiać. Czy to nie czas, aby stać się taką, którą można podziwiać?

Oto 7 cech prawdziwie silnej kobiety.

  1. Silne kobiety wierzą w siebie Nie męczą się, bo dobrze wiedzą, czego chcą od życia, czego potrzebują od niego. I po prostu idą swoją drogą. Wiedzą, że wszystkiego mogą dokonać.
  2. Silne kobiety znają swoją wartość Poczucie godności powinna mieć każda kobieta. I jeśli choć raz pozwolić traktować się bez szacunku, to prowadzi to do strasznych konsekwencji. Silna kobieta ceni siebie.
  3. Silne kobiety noszą swój ból jak zbroję Miała rany, ale z czasem się zagoiły, bo kobieta nauczyła się brać lekcje od losu. Teraz żaden ból dla niej nie jest straszny. Teraz wie, że każda porażka przybliża ją do wielkiego sukcesu.
  4. Silne kobiety nie boją się swoich emocji Nie boją się usiąść i popłakać. Ale na pewno po tym, jak znajdą wyjście z sytuacji i pójdą nową drogą. A wtedy już płakać nie będą chciały.
  5. Silne kobiety nie pragną uwagi, szukają szacunku Takie kobiety nie będą biegać za kimś i wypraszać uwagi czy miłości. Wiedzą: jeśli je kochają, to też szanują, i chcą dawać dużo uwagi. Bez wyjaśnień. Są warte szacunku i to wszystko. Jeśli nie szanujesz – to jej nie zasługujesz.
  6. Silne kobiety mają serce pełne wybaczenia Nie noszą ze sobą urazy ani nadziei. Są wolnymi ptakami, które mogą w każdej chwili zdecydować i polecieć. Aby nie nosić ciężaru urazy, musiały nie raz wybaczać. Wybaczenia były bardzo różne i ich tam dużo.
  7. Silne kobiety mówią prawdę, jakkolwiek brutalna by nie była Szczerość to jak honor. Silna kobieta jest tak pewna siebie, że nie musi niczego ukrywać ani zmieniać. Dobrze jej sama ze sobą, nikogo nie potrzebuje do życiowej drogi. I jeśli ktoś nie akceptuje jej prawdy, to po prostu odejdzie.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *