Mądra kobieta odchodzi, gdy rozumie, że jej miłość nie jest odwzajemniona

Zawsze odchodzi, gdy zdaje sobie sprawę, że nie jest kochana…

Jeśli ta dziewczyna jest gotowa być z tobą, to zaakceptowała cię takim, jakim jesteś. Ze wszystkimi twoimi wadami i niedoskonałościami… Kocha cię nieidealnego i nie zwraca uwagi na twoje niedoskonałości.

Jest gotowa oddać ci swoje serce, a ty powinieneś kochać ją w zamian. Ta kobieta jest zawsze obok, ponieważ gotowa jest cię wspierać i pomagać we wszystkim. Chce, abyś czuł jej miłość i był szczęśliwy.

Ta kobieta już planuje z tobą przyszłość, ponieważ wie, że jesteście rodziną. Wierzy, że najlepsze jest jeszcze przed wami.

Zawsze mówiła ci, że jesteś dla niej najlepszy i codziennie udowadniała to swoimi słowami, czynami. Starała się uczynić każdą twoją chwilę lepszą, nawet w najbardziej ponure dni dodawała jasne kolory.

Podarowała ci swoje ciało i otworzyła duszę.

Jej priorytetem stało się wasze wspólne szczęście. Myślała o twoim dobrobycie, gdy byłeś zbyt zajęty sobą. I w końcu przyzwyczaiłeś się do jej bezwarunkowej troski, stając się nadmiernie egoistyczny.

Jej nadmierna troska zaczęła cię irytować, próbujesz unikać jej emocji i uczuć. Ignorujesz wszystkie jej próby poprawy waszych relacji.

Kiedy kobieta wybiera ciebie spośród wszystkich innych, coś musisz wiedzieć. Cierpliwość kobiety również ma swoje granice. Ona również chce czuć miłość i szacunek.

Kobieta po prostu opuści te relacje, ponieważ jest mądra i rozumie, że te związki nie mają szczęśliwego zakończenia. Bardzo możliwe, że to doświadczenie nauczy was obu cennej lekcji. Zrozumiecie, że wzajemna miłość to największy dar w tym życiu.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *