Droga, czekaj na mężczyznę, który będzie całował twoje ręce i czoło przed ustami…

Jesteś tego warta, więc nie godź się na to, co cię nie zasługuje. Nie zgadzaj się na coś małego i nie dla ciebie. Nie myśl, że “w porządku” ci wystarczy, bo zasługujesz na najlepsze. Nie tracaj nadziei i czekaj na tego, kto będzie gotowy stworzyć dla ciebie bajkę.

Czekaj na tego, kto będzie cię naprawdę kochał. Będzie na równi z tobą, będzie trzymał cię za rękę i iść obok ciebie, nie będzie biegać przed tobą, żeby być pierwszym. Z nim będziesz bezpieczna, bo nie pozwoli nikomu nawet cię dotknąć.

Czekaj na tego, kto będzie gotowy całować cię każdego ranka w czoło, a przy każdym spotkaniu – w dłonie, nie będzie spieszyć się z otwartymi pocałunkami i rozbieraniem.

Czekaj na tego, dla kogo staniesz się jedyną. Nie będzie mógł patrzeć na kogoś innego, nie będzie go to pociągać, dla niego twoje oczy, twoje ręce, twoje usta będą najlepsze. Dla niego nie będzie nic doskonalszego niż ty.

Czekaj na tego, kto zawsze będzie dawał pewność, nawet w chwili, gdy sytuacja będzie zupełnie niekontrolowana, i naprawdę popełnisz błąd, on będzie obok i trzymał za rękę.

Czekaj na tego, z kim możesz być sobą. Całkowicie. Bez makijażu, maski i fryzury, bez tłumienia emocji i ukrywania tajemnic.

Czekaj na tego, kto będzie cenił twój czas i czas z tobą, będzie sprawiał, że twoje życie będzie wyjątkowe, bo będzie chciał widzieć uśmiech na twojej twarzy.

Czekaj na tego, kto będzie mówił twoim językiem myśli. Będzie rozumiał i nie potępi. Będzie pomagał i wierzył w ciebie.

Czekaj na tego, kto jest właśnie dla ciebie. I on będzie cię też szukać.

A ty znalazłeś swojego?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *