Jeśli pragniesz prawdziwej miłości, nie wystawiaj jej na pokaz w mediach społecznościowych

Gdy wokół jest wielu blogerów i ich obrazów idealnego życia, trudno jest się zorientować i nauczyć się ciągle odróżniać rzeczywistość od wyobraźni. Zaczynamy porównywać ich życie do naszego i często jesteśmy rozczarowani…

Kiedy wrzucamy jakieś osobiste zdjęcie na jedno z portali społecznościowych, otwieramy drzwi do naszego życia dla ludzi. Teraz mogą je oglądać, porównywać, przesyłać sobie, szukać niedoskonałości, zazdrościć, dyskutować i wymyślać coś nowego.

W ten sposób tracimy tych, którzy naprawdę nas cenią, którym zależy na nas, na naszej duszy, a nie tylko na jednym z obrazków. Tracimy takie osoby, bo ich odpychamy. Oczywiście, wybieramy tysiące obserwujących i idealnych zdjęć, żeby ich zaimponować. A ci ludzie po prostu czekają, aż będziemy mieć źle i przybiegniemy do nich poskarżyć się.

Relacje z mężczyzną lub kobietą są bardzo głębokie, duchowe i intymne, i tutaj nie chodzi wcale o seks. Po co wpuszczać obcych ludzi do naszych związków? Tak narażamy ich na niebezpieczeństwo, znajdujemy tych, którzy będą zazdrościć i celowo chcieć nam zaszkodzić z różnych powodów.

Nikt nie jest idealny. Ani twoje, ani moje życie. Każdy ma grzechy i błędy, starają się je wypuszczać, zapominać, wybaczać sobie, ale nie zawsze udaje się to. Każdy ma swoje życzenia, a co potrzeba, aby je spełnić? Tylko twoje pragnienie. Nie szukajcie cudzego uznania gdzieś na Facebooku.

A szczęście kocha ciszę. Pamiętacie? Trzymajcie swoją miłość przy sobie. Nikomu obcemu nie opowiadajcie o tym, bo mogą to na was wpłynąć, a wy niczego nie zrozumiecie. Nawet jeśli zrobicie błąd, to i tak będzie to wasza świadoma decyzja, a nie czyjaś podstępna rada.

Najlepsze związki są w ciszy i spokoju, intymności duszy. Relacje nie wymagają dyskusji, potępienia, obojętności i rad obcych ludzi.

Prawdziwa miłość ma tylko dwóch ludzi. Relacjom potrzebne są tylko dwie dusze, a nadmiar głów tylko zniszczy wasze mocne związki.

Bądźcie mądrzy, dbajcie o swoje teraźniejsze i przyszłe. Nie dzielcie się wszystkim, co się z wami dzieje, w mediach społecznościowych. Nie trzeba nikomu znać szczegółów waszego osobistego życia. Bądźcie szczęśliwi w ciszy i miłości.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *