7 znaków, że rodzinie wkrótce koniec, które uparcie nie chce zauważyć żona

W miłości też są choroby, których nie można wyleczyć. Relacje to niewątpliwie trudna praca i mimo wszystko to nie niewolnictwo, które powinno zabierać wam lub waszemu partnerowi 24 godziny na dobę. Wcześniej czy później zdrowy związek powinien wejść w tryb autonomiczny, a jeśli już od kilku lat walczycie tylko po to, aby utrzymać wasz romans na powierzchni, to możliwe, że w łodzi waszej miłości powstała dziura, której bardzo trudno załatać.

Taka sytuacja powinna dzwonić alarm dla obojga – że czas działać, aby uratować relacje i skierować je na właściwy kurs. Wielu z nas nie reaguje na takie sygnały, uważając je za drobnostki, nie warte zmartwień. Niektóre kobiety myślą, że za wszystko odpowiada zmęczenie lub praca. Ale wiedzcie, że te dzwonki mają efekt kumulacyjny i prędzej czy później to obróci się przeciwko wam.

Oto 7 znaków, które pokażą, że małżeństwo doświadczyło awarii:

  1. Nie czujecie satysfakcji w związku

Ważne jest, aby to zrozumieć. W zdrowych relacjach ludzie mogą się na siebie złościć, ale nie powinni czuć fundamentalnego urazy i niezadowolenia z tego, co dzieje się wokół. W przeciwnym razie wszystko to będzie bardziej przypominało wieczne niewolnictwo niż sojusz dwóch kochających serc.

  1. Rzadko śmiejecie się razem

Śmiech może pokazać, jak zdrowa jest atmosfera w waszych relacjach. To bardzo ważny czynnik mocnych relacji. Możecie przeżywać trudne czasy, często kłócić się i nie znajdować wspólnego języka, ale zawsze znajdziecie powód, by razem się roześmiać.

Śmiech łączy! A oto brak śmiechu to ostrzegawczy znak, którego nie należy ignorować.

  1. Spędzacie samotnie więcej czasu niż razem

Zawsze powinniście mieć swoją przestrzeń osobistą i własne zainteresowania, które lubicie robić samotnie. Ale jeśli po tym nie zostaje wam czasu na wspólny odpoczynek, to to wielka czerwona flaga. Jakie jest wyjście z tej sytuacji? Postarajcie się znaleźć wspólne hobby z waszym mężem, aby obu było interesująco!

  1. W waszych rozmowach więcej jest krytyki niż pochwał

Gdy ciągle jesteście niezadowoleni lub krzyczycie, lub odpowiadacie sarkastycznie swojemu partnerowi – to ogromne ostrzeżenie, że wasze małżeństwo jest w niebezpieczeństwie.

Wiedzcie, że gdy w waszych relacjach dominuje rozczarowanie, negatywne emocje lub niezadowolenie, to już problem.

  1. Zaczynacie coś ukrywać przed mężem, lub odwrotnie

Jeśli zauważacie, że zaczynacie ukrywać przed swoim mężem wiadomości przychodzące na telefon, lub pewne wydarzenia, które miały miejsce w ciągu dnia, to bardzo źle! Małżeństwo nie może być budowane bez zaufania i wierności! Jeśli robicie coś potajemnie przed mężem, wiedzcie, że wasze relacje runą!

  1. Wy lub wasz mąż czerpiecie więcej przyjemności z kariery niż z waszego małżeństwa

Nikt nie mówi o tym, że nie należy realizować swoich celów i dążyć do sukcesu w pracy, ale gdy wasze myśli są skierowane tylko na karierę, a małżeństwu przypada tylko niewielka część waszych starań, to mówi o tym, że idziecie niewłaściwą drogą.

Należy być oddanym małżeństwu i starać się czerpać przyjemność z własnej rodziny.

  1. Wy i wasz mąż już nie rozmawiacie o wspólnej przyszłości

Każde z małżeństw spotyka się z rutyną w relacjach – praca, dzieci, sprzątanie, przygotowywanie kolacji, ale nie należy zapominać, że zawsze należy pamiętać o wspólnej przyszłości i marzyć razem!

Inspirujcie się, dzielcie swoimi myślami i marzeniami, określajcie wspólne cele i dążcie do nich razem!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *