Lepiej wyjść za mąż później niż pozostać z niewłaściwym mężczyzną

Nikomu nic nie jesteś winna. Przestań słuchać otoczenia, które twierdzi, że dziewczyna powinna wyjść za mąż w wieku 20-25 lat.

Kobieta nie powinna szukać swojej miłości, bo tak wymaga tego społeczeństwo. Musisz być do tego gotowa, a nie budować historię miłości z niczego. Budować zamki z powietrza nie w tym czasie i nie w tym miejscu, a potem zostać z niczym.

Powinnaś wyjść za mąż wtedy, kiedy znajdziesz właściwego mężczyznę, i nieistotne, czy będziesz miała 18 czy 40 lat. Lepiej poczekać i zbudować trwałe relacje później, niż młodo wyjść za mąż, a potem całe życie żałować swojego wyboru.

Musisz czuć się dobrze z tą osobą i rozumieć, że się uzupełniacie. Lepiej być szczęśliwą i samotną, niż z toksyczną osobą. Nigdy nie zgadzaj się na mniej tylko dlatego, że to po prostu jest.

Właściwie rodzina w wieku 20-30 lat to scenariusz narzucony przez społeczeństwo. Nie musisz tak robić.

Jeśli na twojej drodze życiowej nie było osoby, z którą czujesz się komfortowo, to nie ma nic złego w oczekiwaniu. To tylko ochroni cię i twoje serce przed łzami i rozczarowaniami. Nigdy nie spiesz się z zakochaniem, jak robią to inni. Szybko wychodzą za mąż, bo mało czasu czy poprzednie relacje się nie udały. Jeśli ciągle boli, nie spiesz się zaczynać czegoś nowego. Nie bój się i nie wstydz się być samotną.

Pamiętaj, że i twój czas nadejdzie. Obowiązkowo. Nie patrz na przyjaciółki, które już mają dzieci i mężów. Czekaj na jedynego i ukochanego. Nie wszyscy od razu znajdują swoją osobę.

Lepiej być ostatnią, która wyjdzie za mąż i urodzi dzieci, niż znaleźć się w małżeństwie bez miłości do końca życia. I to, że teraz wyjdziesz za mąż, nie oznacza, że nie będziesz samotna. Tak się dzieje, gdy osoba nie jest twoja.

Nie ma nic złego w byciu samą, gdy masz 20 czy 30 lat. Możesz wykorzystać ten czas, aby znaleźć siebie. Możesz wykorzystać ten czas, aby budować karierę. Możesz wykorzystać ten czas, aby spotykać się z niewłaściwymi ludźmi i uczyć się na tym doświadczeniu. Nie ma reguły, która mówi, w jakim wieku powinnaś wyjść za mąż.

Wcześniej czy później spotkasz tego mężczyznę, z którym jest ci pisane spędzić całe życie, i to wcale nie zależy od tego, czy masz pieczątkę w paszporcie czy nie.

Najgorsze to słuchać, co mówią inni i działać wbrew swojej woli. Czy naprawdę myślisz, że będziesz szczęśliwa z pierwszym lepszym?

Relacje to skomplikowane wyzwanie, i przejść je pomaga tylko jasne i wyższe uczucie – miłość. Małżeństwo bez miłości nie będzie trwało długo i wątpliwe, aby było szczęśliwe. Nie pozwól społeczeństwu przekonać cię do pośpiechu i wyjścia za mąż za pierwszego lepszego.

Czekaj na właściwe relacje. Obiecaj sobie wyjść za mąż za właściwą osobę.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *