7 rzeczy, których dobrzy mężczyźni nigdy nie robią w związkach

Każda kobieta zasługuje na szacunek, niezależnie od wieku, zawodu czy statusu społecznego.

Nie chodzi nawet o związek między kobietą a mężczyzną, ale o podstawę komunikacji między wszystkimi ludźmi. Dlatego jeśli Twój partner ma inne zdanie, warto kilka razy zastanowić się, zanim zaczniesz z nim związek.

  1. Dobry mężczyzna nigdy nie podkreśla, że powinnaś coś zmienić w sobie.

Mężczyzna, który cię naprawdę kocha, nie pozwoli sobie na krytykę twojego wyglądu zewnętrznego. Będzie kochał cię taką, jaka jesteś. Oczywiście, z czasem wszyscy się zmieniamy, i może być coś, co mu się nie podoba, ale nigdy nie zrobi ci krzywdy. Powinnaś być pewna siebie, a jeśli ciągle dowodzą ci, że z tobą coś nie tak, to po prostu emocjonalne przemoc.

  1. Dobry mężczyzna nigdy nie będzie cię kontrolować ani “węszyć”.

Zaufanie jest kluczowe we wszystkich zdrowych związkach. Dobry mężczyzna nie będzie codziennie przeglądać twoich wiadomości ani listy połączeń telefonicznych. Z takim mężczyzną nie strach zostawić włączony laptop czy smartfon. Jeśli jest inaczej, to twój partner nie ma pewności siebie, i z czasem wasze problemy będą tylko narastać.

Uwaga: Zakłada się, że nie masz nic do ukrycia, i nigdy nie dawałaś powodu do nieufności.

  1. Dobry mężczyzna nigdy nie ogranicza cię.

Twój partner zawsze będzie wspierać twoje działania i w żadnym wypadku nie będzie ich krytykować. Wręcz przeciwnie, obok niego będziesz się rozwijać, zyskiwać nowe ambicje i plany na przyszłość.

  1. Dobry mężczyzna naprawdę ceni cię i jest z ciebie dumny.

Dobry mężczyzna kocha cię i wszystko, co dotyczy twojego życia. Wie, że ma wspaniałą żonę, dlatego troszczy się o ciebie i zawsze mówi o tym, czym się u ciebie zachwyca. Obok niego nigdy nie będziesz miała wątpliwości, czy wybrałaś dobrego partnera.

  1. Dobry mężczyzna nigdy nie sprawi, że poczujesz się jak “zapasowy lotnisko”.

Związek to przystań, do której chce się wracać po tysiącu problemów. Obok właściwej osoby możemy przejść nawet przez najtrudniejsze czasy i niezgody. To właśnie związki określają nasze poziomy szczęścia, dlatego planując rodzinę, powinnyśmy czuć się bezpiecznie. Dla siebie nawzajem jesteście najważniejsi na świecie. Ale jeśli twój partner zawsze stawia cię na drugim planie i ma w priorytetach obok samochodu i hodowli ryb, to wyraźnie pomyliłaś się w wyborze.

  1. Dobry mężczyzna nigdy nie sprawi, że poczujesz się samotna.

Związek to drużyna, w której idziecie ramię w ramię, pomagacie sobie i razem pracujecie nad uczuciami i problemami. Powinny one poprawiać wasze życie, a nie komplikować je. Jeśli twój mężczyzna nie uważa za konieczne wkładać wysiłku i pracować nad związkiem, to ich przyszłość wydaje się bardzo niepewna.

  1. Dobry mężczyzna nigdy nie zdradzi.

W dzisiejszym świecie często słyszy się rozmowy na temat tego, że mężczyźni z natury zdradzają kobiety, ponieważ monogamia jest sprzeczna z ich naturą. Mężczyźni często sami twierdzą, że w ich genach po prostu nie ma miejsca na życie z jednym partnerem przez całe życie. Kobiety, nie słuchajcie tych bzdur, bo to wszystko nieprawda.

Zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet może pojawić się pociąg do innej osoby, ale zniknie tak szybko, jak się pojawił, jeśli nie będziemy temu przywiązywać wagi. Monogamia to wybór, osobista decyzja, którą podejmujemy codziennie. Jeśli ktoś naprawdę kocha, to wielkie uczucie nie pozwala mu zranić partnera. Natomiast gdy partner zdradza, jest to oznaka słabej osobowości, która prawdopodobnie nie szanuje cię.

Dlatego jedna rada: uciekajcie od takiego mężczyzny, zanim będzie za późno. On nigdy się nie zmieni, a ty zasługujesz na więcej niż ciągłe upokarzanie.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *