Nikt nie może wyrządzić krzywdy innemu, nie płacąc za to samego. Tak działa karma!

Wszelkie myśli materializują się, wcześniej czy później, nasze myślenie wysyła w świat pewne wibracje, które potem albo poprawiają nasze życie, albo całkowicie je niszczą. Wszystko, czemu nie poświęcamy uwagi, ma pewien wpływ: myśli, słowa, pragnienia, działania, uczucia wracają do nas.

Praw Uniwersum nie należy ignorować, ponieważ działają one w naszym życiu każdego dnia. Nie warto wyrządzać krzywdy innym ludziom, ponieważ bumerang istnieje i może uderzyć w odpowiedzi znacznie gorzej.

Oto dlaczego nikt nie może wyrządzić krzywdy innemu, nie płacąc za to pewnej ceny.

Myśl. Jeśli myślisz coś złego o innym, lepiej pomódl się za swoją duszę. Bo w tym momencie warto myśleć o sobie, wszelkie negatywne myśli mają negatywny wpływ również na nasze zdrowie, więc nie zabijaj siebie. Ludzie staną się znacznie szczęśliwsi, gdy to zrozumieją.

Nasze myślenie posiada najpotężniejszą siłę twórczą w naszej duszy.

Nasze życie zależy od naszego sposobu myślenia, więc zmiany nadejdą, gdy zaczniemy coś zmieniać wewnątrz.

Relacje.

Najczęściej problemy w związku pojawiają się, gdy jeden z partnerów próbuje dominować nad drugim i całkowicie kontrolować sytuację. Nigdy nie należy dążyć do kontroli nad inną osobą, ponieważ wtedy po prostu zabierasz tej osobie życiową energię i przekształcasz się w energetycznego wampira.

Ochłodzenie relacji następuje, gdy pojawia się wewnętrzna agresja, dlatego bardzo łatwo jest przejść od miłości do nienawiści, jeśli nie pozwala się partnerowi na relacje.

Słowo. Słowa również szkodzą, szczególnie gdy są barwione złym i kategorycznym tonem. To właśnie słowem najłatwiej wyrządzić ból innemu człowiekowi. Kłótnie, agresja, ból niszczą nas od środka, więc unikaj ostrej kłótni i bądź cierpliwy, aby nie zniszczyć tego, co budowałeś latami.

Tylko miłością można wykorzenić źródło zła. Wszystko to zło, agresję, rozczarowanie można wykorzenić tylko miłością. Staraj się ograniczyć się od obrażania innych ludzi, nie gniewaj się na tego, który cię obraził, nie nienawidź go i nie martw się.

Należy nauczyć się wybaczać, aby oczyścić duszę, w przeciwnym razie będzie to miało miejsce poprzez różne choroby i zło. Naucz się wybaczać innym, ponieważ tak możesz wyleczyć siebie z przerażającej choroby.

Problemy. Nie koncentruj swojej uwagi na nieszczęściach, ponieważ wtedy będzie jeszcze trudniej się ich pozbyć. Aby zmniejszyć negatywny wpływ problemów na nasze życie, należy usunąć myśli o nich. Należy się od nich oddalić i nie wspominać, nie opowiadać innym.

Jeśli martwi cię smutek, nie należy tego rozpowszechniać na całe swoje otoczenie. Nie rozprzestrzeniaj negatywnej energii w domu, lepiej wyjdź i przejdź się.

Jeśli twoja przestrzeń będzie nasycana żalem, cierpieniem i strachami, będziesz kłócić się na próżno. To skutki energetycznego zanieczyszczenia domu.

Lepiej płakać, niż nienawidzić. Jeśli nie uda ci się zwyciężyć, agresja nieuchronnie się nagromadzi.

To samo dotyczy twojej sfery zatrudnienia, praca powinna rozwijać cię, inspirować, dawać nowe cele w życiu. Jeśli nienawidzisz swojej pracy, to prędzej czy później to zniszczy cię samego.

Co myślisz na ten temat?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *