Po kłótni z mężem zdałam sobie sprawę, że moje życie mogło być o wiele gorsze. Dobrze jest, gdy kochasz, ale jeszcze lepiej, gdy oni kochają ciebie.

Wkrótce minie 20 lat od mojego małżeństwa z mężczyzną, którego nigdy nie kochałam. Wyszłam za niego dość z powodu presji wywieranej na mnie przez moich krewnych i samego faceta. Urodziłam dzieci, mamy dwóch wspaniałych bliźniaków.

Nie mogę powiedzieć, że prowadziłam złe życie, ani że mój mąż się nade mną znęcał – nie. Wręcz przeciwnie, opiekował się mną, dawał mi dobre prezenty na święta. Dużo podróżowaliśmy. Przyzwyczaiłam się do niego, ale nie mogę powiedzieć, że coś do niego czułam.

Pewnego razu pokłóciłam się z mężem i w przypływie emocji powiedział mi wszystko, co myślał. Jego głównym zarzutem było to, że nigdy go nie kochałam. Zapytałam go, dlaczego wtedy mnie nie zostawił. Mój mąż odpowiedział, że mnie kocha i zawsze mnie kochał.

Po tych słowach poczułam się bardzo zawstydzona. Bardzo żałowałam mojego męża. Kilka razy (zwłaszcza po kłótniach) myślałam o rozwodzie.

Zdałam sobie sprawę, że moje życie mogło być o wiele gorsze. Dobrze jest żyć z ukochaną osobą, ale jeszcze lepiej, gdy ona kocha ciebie.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *