Co trzeba zapytać mężczyznę, aby dowiedzieć się, czy cię kocha

Oczywiście, wszystkim przedstawicielkom płci pięknej miłe są piękne słowa wypowiadane przez ich ukochanych. Jednak zawsze ważne jest pamiętać, że mężczyzna to przede wszystkim milczenie i działania.

Więc jak dowiedzieć się, czy uczucia twojego ukochanego są prawdziwe?

Rodzinny psycholodzy radzą zadać swojemu wybrankowi jedno pytanie: „Jak myślisz, jaka powinnam być?”. Odpowiedź mężczyzny należy słuchać bardzo uważnie, ponieważ to w niej kryje się jego prawdziwe stosunek do ciebie.

Istnieją dwa typy odpowiedzi. Oczywiście, najprawdopodobniej twój mężczyzna powie wszystko swoimi słowami, więc trzeba zwracać uwagę na istotę. Pierwszy typ odpowiedzi polega na tym, że mężczyzna zacznie wymieniać idealne żeńskie cechy według jego zdania. Na przykład, powie ci, że powinnaś być zadbana, kobieca, gospodarna, spokojna, kusząca i rozważna.

Drugi typ odpowiedzi mniej więcej taki: „Nie powinnaś dla mnie być kimś innym, jak tylko sobą. Bądź szczera, bo taką cię pokochałem”.

Mężczyźni, których odpowiedź jest podobna do tej, potrafią akceptować swoje ukochane ze wszystkimi ich zaletami i wadami. Wspierają kobiety, jeśli te chcą coś zmienić w sobie, ale będą cię kochać, nawet jeśli przytyjesz lub zachorujesz. I właśnie tak objawia się prawdziwa miłość.

Drogie dziewczyny, kochajcie siebie i szanujcie. Wybierajcie sobie takich mężczyzn, którzy pokochają wasze najciemniejsze strony i odkryją zapomniane talenty. Wybierajcie prawdziwe uczucia i bądźcie szczęśliwe!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *