Mądra babcia przed ślubem wnuczki dała jej takie nastawienie…

Jeśli twoje życie rodzinne jest pełne napięć, dzieci cię nie słuchają, a nawet własny kot ignoruje – to czas skorzystać z mądrych rad babci.

Oto rady, które dała mi babcia przed ślubem. Jak pokazał czas, pomogły mi przetrwać wszystkie kryzysy małżeńskie, uniknąć destrukcyjnych konfliktów, zachować miłość i wychować wspaniałe dzieci.

Rady babci:

  1. Nie rozmawiaj ze swoim mężem przy dzieciach. W przeciwnym razie przestaną cię szanować i nie będą liczyć się z autorytetem ojca. W rezultacie – brak szacunku i nieposłuszeństwo.
  2. Mężczyźni chętniej pomagają, niż wykonują polecenia. Po prostu spraw, aby mąż sam chciał zrobić to, czego ty chcesz.
  3. Największą wartością jest spokój w rodzinie. Zachowaj go, umiej wybaczać i godzić się jako pierwsza.
  4. Nie sprzątaj, jeśli jesteś w złym nastroju. Będąc w konflikcie z samą sobą, tylko rozniesiesz więcej brudu.
  5. Nie len się uczyć nowych rzeczy. Mądre i wychowane dzieci mogą mieć tylko wykształcona matka. U mądrych dzieci będzie godna przyszłość i udane życie rodzinne.
  6. Nie zazdrość, by nie zniszczyć rodziny. Jeśli mąż kocha i szanuje swoją żonę, to nigdy nie zdradzi. Spraw, aby mąż cię szanował i kochał!
  7. Zawsze gotuj smaczne jedzenie i pięknie przygotowuj dania. Pamiętaj, że mężczyzna to nie zwierzę, żeby jeść pasztet.
  8. Szacunek – najważniejszy w rodzinie. Jeśli będzie szacunek, to będzie i miłość. Te proste rady pomogą ci zachować rodzinę i godnie wyjść z każdej sytuacji życiowej.

Opowiedz o tym wszystkim-wszystkim-wszystkim!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *