Richard Gere spotkał prawdziwą miłość w wieku prawie 70 lat i chętnie dzieli się sekretem szczęścia

Richard Gere ma 73 lata! Wychowuje małego syna, uwielbia swoją żonę, praktykuje buddyzm i gra w filmach. Więc wszystko dopiero się zaczyna!

Kiedy patrzysz na szczęśliwe twarze 73-letniego amerykańskiego aktora Richarda Gere’a (filmów “Hachiko: Wierny przyjaciel”, “Piękność”, “Lęk pierwotny” i innych) i jego 35-letniej wybranej, rozumiesz, że ta para jest wyjątkowa. Po prostu są dla siebie stworzeni.

Pieniądze nie dają szczęścia. O tym świadczą liczne nieudane romanse i małżeństwa gwiazd Hollywood. Prawdziwe szczęście może dać tylko osoba, którą kochasz tak bardzo, że dusisz się z zachwytu.

Historia sławnego aktora Richarda Gere potwierdza tę prawdę życiową. Dziennikarka Alejandra Silva stała się dla niego taką wyjątkową kobietą. Wzięli ślub i nadal kochają się tak samo jak w pierwszym dniu znajomości.

I jeśli dla całego świata Richard Gere jest sławnym symbolem seksu i uwodzicielem, to dla niego Alejandra jest jedyną kobietą, która zmieniła jego życie i dała mu szczęście poznanie prawdziwej miłości.

Richard Gere nie waha się mówić o swoim szczęściu – po prostu go przenika. Podczas ceremonii wręczenia Złotych Globów w 2019 roku wziął mikrofon i wypowiedział tylko trzy słowa. Były one skierowane do jego żony: “Kocham cię”.

Jak zaczęła się ta zawrotna miłość?

Ich znajomość była bardziej niż prozaiczna. Jak powiedział Richard Gere w jednym z wywiadów: “Wszystko zaczęło się bardzo prosto. Zostaliśmy przedstawieni przez wspólnego znajomego. Alejandra powiedziała do mnie: “Cześć!” I to wszystko – jakby świat się zawalił. Spoglądaliśmy na siebie i już w pierwszej chwili zrozumieliśmy, że będziemy razem na zawsze. Nigdy nie czułem takiej przyciągającej siły w życiu. Nie mogliśmy oderwać od siebie wzroku. Spojrzeliśmy i patrzyliśmy sobie w oczy – całą noc…”

“Wyznaję, że miałam różne historie miłosne. Najczęściej zaczynały się bardzo trudno, musieliśmy przezwyciężać wiele trudności i prób razem” – wspomina Alejandra. – “Wydawało się, że wszystko to miało ich jeszcze bardziej zbliżyć, ale okazało się dokładnie odwrotnie. Rozstawaliśmy się, i zawsze było to trudne… Więc kiedy spotkałam Richarda i sprawy zaczęły się rozwijać w zawrotnym tempie… Będę szczera: początkowo miałam pewne wątpliwości. Wahałam się. Ale on – zupełnie nie. Richard był pewien w 100%, że to przeznaczenie. Później zrozumiałam, że poczuliśmy się na pierwszy rzut oka, że będziemy razem.”

Richard Gere i Alejandra Silva niedługo potem wzięli ślub. Stało się to w indyjskiej posiadłości aktora w kwietniu zeszłego roku. Ślub był bardzo skromny i w tradycji buddyjskiej. “Od tego czasu kochamy się tylko bardziej” – mówi Alejandra.

Para marzyła o dziecku. Richard Gere nawet odrzucił dwie bardzo ciekawe propozycje zagrania w filmach, aby być przy żonie w trakcie oczekiwania na dziecko. Para spędziła razem wiele czasu i nawet odwiedziła Dalajlamę. Przyszła matka opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym jest błogosławiona przez duchowego guru.

Richard Gere miał 69 lat, a jego żona 35 lat, gdy ich syn przyszedł na świat w Nowym Jorku.

Dziecko stało się drugim dzieckiem pary: Gere ma osiemnastoletniego syna, Homera, z aktorki i modelki Carey Lowell, a Silva wychowuje sześcioletniego syna, Alberta, z amerykańskiego potentata Roberta Fredlanda.

Jak udaje im się utrzymać płomień miłości?

Małżonkowie chętnie dzielą się sekretem swojego szczęścia. Głównym z nich jest codzienne robienie czegoś, co sprawi, że partner będzie się czuł naprawdę szczęśliwy. Na przykład codziennie Richard dba o to, żeby powiedzieć swojej żonie, jak wiele dla niego znaczy.

“Każdego ranka pyta mnie: “Czym mogę cię dziś uszczęśliwić?” – opowiada Alejandra. – “Cóż, jak można się nie poczuć jak w bajce po tych słowach? A to nie wszystko: mój mąż… komponuje dla mnie piosenkę codziennie. To niesamowite!”

Richard mówi, że nie ma takiej siły na świecie, która skłoniłaby go do wymiany swojego szczęścia na coś innego: “Jak mogę nie być szczęśliwy z taką żoną? Jestem żonaty z najpiękniejszą, atrakcyjną, inteligentną, wrażliwą, zabawną, cierpliwą, wybaczającą kobietą! Ona nigdy nie przejdzie obojętnie obok cudzego nieszczęścia. Zawsze stara się pomagać, wspierać. A jakie pyszne sałatki ona przyrządza! Nie jadłem nic smaczniejszego w najdroższych restauracjach na świecie!”

Narodziny syna jeszcze bardziej zbliżyły parę. Teraz mają dwoje, a nawet troje dzieci, włącznie z tymi, które urodziły się w poprzednich małżeństwach.

Richard Gere przyznaje, że najbardziej niesamowite uczucie to znać radość rodzicielstwa obok osoby, która jest naprawdę bliska.

31 sierpnia 2019 roku Richard Gere skończył 70 lat. Wychowuje małego syna, uwielbia swoją piękną i inteligentną żonę, praktykuje buddyzm i gra w filmach. Więc wszystko dopiero się zaczyna!

Każdy, kto patrzy na Richarda Gere’a i jego żonę, mówi, że wydają się żyć we własnym pięknym świecie. Przyjaciele i krewni, którzy ich codziennie widzą, zgadzają się, że para bardzo się zmieniła – stali się najlepszą wersją siebie. Duchowo się rozwijają, a ich miłość tylko wzrasta, przynosząc coraz więcej radości i szczęścia.

A tajemnica takiej miłości jest bardzo prosta. Małe, ale codzienne gesty, które przypomną ukochanej osobie, że są najcenniejszymi ludźmi na całym świecie. I nawet jeśli nie potrafisz komponować piosenek, możesz kupić piękny bukiet i wręczyć go żonie o świcie. Lub w inny sposób przypomnieć każdego dnia, jak wiele ta osoba znaczy w twoim życiu. Szczęście składa się z takich małych rzeczy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *