Panie, dziękuję Ci za wszystkie zamknięte drzwi

Dziękuję Ci za wszystkie drzwi, które nigdy się dla mnie nie otworzyły.

Dziękuję, że pozwoliłeś mi znaleźć lepszą drogę. Że odmówiłeś mi pojawienia się w miejscach, które nie były dla mnie przeznaczone. Że nie pozwoliłeś mi zadowolić się miejscem w tylnej części, bo przygotowałeś dla mnie coś bardziej znaczącego.

Dziękuję Ci za czasy, kiedy mi odmawiano i kiedy zmusiłeś mnie do rozstania z tym, co najbardziej kochałam, ponieważ teraz rozumiem, że to mi w ogóle nie pasowało.

Teraz rozumiem, że wszystko to było dla mnie lepsze, ponieważ w rezultacie dowiedziałam się o rzeczach, które naprawdę zasługuję. Teraz rozumiem, że uczysz mnie cierpliwości, ponieważ coś wielkiego i prawdziwego jest już blisko. Coś wielkiego i prawdziwego – to powód, dla którego otrzymałam wszystkie te odmowy.

Dziękuję Ci za wszystkie zakończenia. Dziękuję za wszystkie rozstania. Za to, że dałeś mi siłę i odwagę zakończyć wszystko, co nie było dla mnie przeznaczone, i odejść od wszystkiego, co mogło mnie zniszczyć. Dziękuję za wszystkie smutne finały, za to, że oddaliłeś mnie od niektórych ludzi, ponieważ ostatecznie złamaliby mi serce.

Dziękuję Ci za wszystkie przeszkody. Dziękuję za to, że skierowałeś moje życie zupełnie inną ścieżką. Za to, że pozwoliłeś mi zdać sobie sprawę, że na świecie istnieją jeszcze ciekawsze alternatywy, i że moja droga nie ogranicza się tylko do jednego miejsca docelowego. Dziękuję, że pozwoliłeś mi zrozumieć, że moja droga nie należy tylko do mnie. Za to, że pokazałeś mi kierunek ruchu. Za to, że wskazujesz mi, gdzie jestem.

Wysyłasz mnie tam, gdzie mogę nazwać to miejsce swoim domem. Wysyłasz mnie tam, gdzie jest światło.

Dziękuję Ci za te modlitwy, na które tak i nie otrzymałam odpowiedzi. Nie rozumiałam, co jest właściwe i nadal tego nie rozumiem, ale wierzę Ci. Wierzę, ponieważ tylko Ty widzisz, jak płaczę nocami.

Wierzę Tobie, ponieważ Ty wiesz, co przyniesie mi szczęście. Wierzę, ponieważ nie dasz mi więcej prób, niż mogę znieść. Wierzę, że tylko Ty podejmujesz decyzje, które mają dla mnie znaczenie.

Tylko Ty wiesz, co dzieje się w moim sercu i w mojej duszy, i nie śmiem prosić o spełnienie moich planów. Jesteś genialnym planistą. I wierzę, że masz wielkie plany dla mnie.

Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję, że zostawiłeś niektóre drzwi zamknięte.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *