“Jaką żonę masz, takiego masz męża” – pouczająca opowieść, którą warto przeczytać każdej kobiecie!

Istnieje historia o spotkaniu żony i kochanki tego samego mężczyzny. Zaczęły go omawiać, a żona powiedziała:

  • On jest głupi, skąpy i łajdak. W ogóle nie rozumiem, dlaczego z nim żyjesz…
  • Nie masz racji – odpowiedziała kochanka. – On jest hojny, interesujący i odważny! Pomyśl sobie: za każdym świętem przynosi mi wspaniałe prezenty – oto pierścień, futro i samochód.
  • To nieprawda! – oburzyła się żona – On nawet kwiatów mi w święta nie daje, pensji nie oddaje! On jest skąpy!
  • To też nieprawda! – zaprzeczyła kochanka. – On jest inteligentny, zawsze rozmawia się z nim tak ciekawie. Dużo czytał, dużo wie, ma swoje zdanie na wszystko. Lubię go słuchać – dowiaduję się tyle nowego!
  • Mówisz to z przekory! – uśmiechnęła się żona. – On ciągle wygaduje jakieś bzdury! Nawet słuchać obrzydliwie! A jaki to łajdak! Nigdy się nie stawi w mojej obronie, nie wita mnie w nocy, gdy trzeba coś naprawiać – to znika, a ja zostaję sama!
  • Wydaje się, jakbyśmy mówiły o różnych mężczyznach – uśmiechnęła się kochanka. – Trzy dni temu nawet bił się za mnie z chłopakiem, który mnie obraził. Nigdy nie pozwala mi niczego nieść, nawet coś cięższego niż bukiet kwiatów. Nawet w domu wbija wszystkie gwoździe, kładzie parkiet, kafelki… Powiem ci, że jest hojny, mądry i odważny!

I każda z nich ma rację. Ponieważ mężczyzna zachowuje się tak, że wydaje się łajdakiem z jedną z nich, a odważnym z drugą. Chociaż mężczyzna jest ten sam.

Ta historia pokazuje, jak silny wpływ ma kobieta na mężczyznę. Ten sam mężczyzna może diametralnie się różnić, w zależności od tego, kto jest obok niego.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *