Nick Vujicic: Kiedy mój syn płacze, nie mogę go przytulić, ale on podchodzi i przytula mnie

Wiele historii życiowych jedynie potwierdza fakt, że powinniśmy cenić to, co mamy. Każda minuta naszego życia jest wyjątkowa i niepowtarzalna, i kiedy nauczymy się kochać życie takim, jakie jest, naprawdę będziemy szczęśliwi. Większość naszych pragnień związana jest z materią, złudnym szczęściem, które jedynie odwraca ludzi od prawdziwego rozumienia życia.

Prawdziwa wartość tkwi w tych, którzy nas otaczają, w uczuciach, miłości i trosce o innych. Kochajmy bliźnich, czynmy dobre uczynki i starajmy się nie utknąć w negatywności. To pozwoli nam patrzeć pozytywnie na niemal każdy proces życiowy.

Mądrość życia polega na odrzuceniu zbędnych rzeczy i umiejętnym ustalaniu priorytetów. A to jest możliwe tylko wtedy, gdy myślimy pozytywnie.

Nik Vujicic jest jasnym przykładem tego stwierdzenia. Stał się popularny pomimo swojego wyjątkowego wyglądu, człowiek ten prowadzi zwyczajne życie, choć codziennie musi pokonywać wiele trudności.

Nik to człowiek zdecydowany, który stawia sobie cele i pewnie do nich dąży. Jest to legenda, którą jego obecność wszędzie wywołuje ogromne emocje.

Codziennie jest zapraszany na różne seminaria w różnych krajach, gdzie historia jego życia inspiruje wielu ludzi do nowych osiągnięć.

Nik jest przekonany, że brak kończyn sprawia trudności w życiu człowieka, ale serce ma najważniejsze. Najgorsze jest ocenianie siebie jako samotnego i beznadziejnego.

Nik od urodzenia nie miał możliwości chodzenia, ale lekarze nawet nie przypuszczali, że ten chłopiec będzie żyć pełnią życia, będzie pływać, skakać i cieszyć się falami podczas surfingu.

A także ma szczęśliwe małżeństwo i czwórkę dzieci. On jest naprawdę szczęśliwy, dokładnie tak wyobrażał sobie swoje życie już w młodości.

Vujicic może nie być w stanie wziąć za rękę ukochanej kobiety ani przytulić dziecka, ale może dotknąć ich serca.

Co myślisz na ten temat?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *