Krewni odwrócili się od Anny, kiedy urodziła córkę bez męża. Po 20 latach dziewczynka przyjechała do wioski

Niczym anioł, który zstąpił z nieba, w życiu Anny pojawiła się córka. Wytęsknione dziecko stało się dla niej najważniejsze. Wszystko wydarzyło się w wiosce, w której dorastała Anna. Tak się złożyło, że w młodym wieku zaszła w ciążę ze swoim ukochanym, który odwrócił się od niej, gdy się o tym dowiedział.

Anna była smutna. Nocami płakała. . Ale nie wiedziała, że najgorsze jeszcze przed nią. Gdy o jej ciąży dowiedzieli się krewni, nie mogli jej wybaczyć. W całej wsi rozniosła się wieść o hańbie. Wielu nawet mówiło, że lepiej żyć z mężem-alkoholikiem, niż wychowywać dziecko samej.

Anna nie mogła wytrzymać takiej hańby. Krewni odwrócili się od niej. Wtedy pojechała do miasta.

Marta dorastała w oczach. Dziewczynka mieszkała z matką w pokoju w akademiku. Anna pracowała w fabryce prawie bez weekendów, aby jakoś związać koniec z końcem. Dziewczynka urodziła się bardzo inteligentną, marzycielską i ciekawą. Była dumą swojej matki.

Piękno odziedziczyła po ojcu. Często wyobrażała sobie siebie jako księżniczkę i wyobrażała sobie, że żyje w bajkowym świecie. Bieda nie złamała dziewczynki. Niestety, Anny i jej córki nie zapraszano w gości do wioski. Nawet po tylu latach nie mogli jej wybaczyć. Ciężki kamień był na duszy Anny. Ale z tym nic nie można było zrobić.

Po kilku latach w życiu Anny pojawił się mężczyzna. Pokochali się nawzajem. Razem marzyli o stworzeniu szczęśliwej rodziny.

Marta nie mogła nazywać swojego ojczyma tatą, a on nie nalegał. Cenił swoją przybraną córkę i wspaniałą żonę. A dziewczynka była szczęśliwa, że znalazła pełną rodzinę, mogła żyć w normalnych warunkach i zachwycać swoich rodziców, którzy cieszyli się z sukcesów córki najpierw w szkole, a potem i na uniwersytecie.

Mała dziewczynka już dawno dorosła. Miała chłopaka. Ich relacje szybko się rozwijały. Anna bardzo chciała poznać młodego mężczyznę, ale obawiała się, że jego bogata rodzina nie zaakceptuje ich, ale jej mąż nalegał na spotkanie.

Rodzice narzeczonego i narzeczonej szybko znaleźli wspólny język. Martę przyjęli do rodziny jak swoją. Zorganizowali skromne wesele. Po pewnym czasie Marta podarowała swojemu Andrzejowi dwójkę wspaniałych dzieci. Pracowała w firmie, gdzie jej mąż był szefem i z powodzeniem prowadziła wszystkie ważne sprawy. Mąż był dumny ze swojej bystrej i pięknej żony.

Pewnego razu powiedział żonie, że chce przekazać darowiznę w postaci nowych komputerów do szkoły w jednej wiosce. Gdy wymienił nazwę tego miejsca, Marta powiedziała mu, że to rodzinna wioska jej matki. Chciała również przekazać darowiznę, ale poprosiła męża, by nie informował wójta o jej imieniu i nazwisku.

Mąż znał całą historię, ale i tak nie mógł powstrzymać obietnicy. Po pewnym czasie cała wieś wiedziała, że przyjedzie Marta – hańba rodziny, którą urodziła Anna.

Następnego dnia do wioski przyjechali Andrzej i Marta. Krewni nie mogli uwierzyć, że to córka tej nieszczęśliwej. Wyglądała jak prawdziwa bizneswoman. Miała drogi samochód, eleganckie ubrania, przystojnego męża. Krewni zaniemówili, a Marta dumnie patrzyła na nich, nie spuszczając wzroku.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *