Odszedłem od żony do młodej kochanki, a ona zamieniła moje życie w koszmar. Chcę wrócić do żony, bo zrozumiałem, że chcę zestarzeć się obok tej, z którą przeszła moja młodość

Z moją pierwszą żoną byliśmy małżeństwem przez trzydzieści pięć lat, różnie bywało przez ten czas. Wychowaliśmy razem dwójkę dzieci. Nasz syn i córka mają doskonałą pracę. Nasze dzieci mają silne rodziny. Za to należy podziękować żonie, bo całe życie się za nich modliła.

Po przejściu na emeryturę razem z żoną otworzyliśmy rodzinny biznes, którego wyniki przekroczyły wszystkie nasze oczekiwania: przez całe nasze życie nie zarobiliśmy tyle, ile wtedy. Te pieniądze mnie porwały.

Nagle dla siebie samego otrzymałem członkostwo w “klubie bogaczy”, po czym moje życie się zmieniło. Zacząłem myśleć, że ta kobieta, z którą żyłem całe życie, już mi nie odpowiada.

Wtedy kupiliśmy mieszkanie w prestiżowej dzielnicy i drogi samochód. Zacząłem uczęszczać na różne zamknięte wydarzenia, a tam wokół mnie kręciły się różne piękności. Każdy z moich znajomych przychodził na takie przyjęcia z młodą towarzyszką.

Wszystkie były bardzo młode i szalenie piękne i dosłownie pożerały mnie swoimi płonącymi oczami.

Cały czas szeptali mi słowa, od których topniałem jak wosk. W takich chwilach czułem się jak bóg, i rozrzucałem pieniędzmi na prawo i lewo. Potem spotkałem ją! Straciłem dla niej głowę, a ona była gotowa na wszystko dla mnie. Zakochałem się po uszy!

W tamtym dniu byłem u swojej kochanki. Jej matka była rówieśniczką mojej żony. Nakryła wspaniały stół, a potem przedstawiła szereg warunków, powołując się na to, że dba o szczęście swojej córki.

Moja przyszła teściowa była rozwiedziona. Kochanka z matką dały mi kilka miesięcy, bym rozwiedł się z żoną. Musiałem niemal pełzać na kolanach i zapewniać je, że wszystko załatwię!

Po powrocie do domu w tamtym dniu oskarżyłem swoją żonę o wszystkie śmiertelne grzechy. Czułem wtedy do niej tylko gorzką nienawiść. Nawet wezwałem dzieci na rodzinne zebranie, by pokazać im, kim ich matka naprawdę byłaю

Żona wytrzymała wszystkie moje ataki, ale potem powiedziała, że doskonale wie o moich wycieczkach na lewo i oddaje mnie bez walki tej młodej blondynce.

Żona odeszła ode mnie. Prawie wszystkie rzeczy w domu należały do niej, ale niczego nie zabrała. Nasi dzieci chcieli przeszkodzić naszemu rozwodowi, ale moje kłamstwa je powstrzymały. Byłem królem przez dwa tygodnie, dokładnie tyle trwał mój miesiąc miodowy. Ale szczęście było krótkotrwałe, a potem moje życie zamieniło się w piekło.

Okazało się, że moja nowa żona była rozwiązła, nie wykształcona i bezduszna. Jestem niemal pewny, że mnie zdradza. Nie mogę o tym porozmawiać z nikim, bo mi wstyd.

Umieram z tęsknoty za moją pierwszą żoną. Tak bardzo brakuje mi jej dobroci. Mojej nowej żonie wszystko jedno, co jem, że boli mnie serce i że mam okresowo podwyższone ciśnienie. Moja nowa żona siedzi
w domu. Nawet urodziła mi syna, ale nie jestem pewien, czy jest mój.

Moi starsi dzieci prawie przestały ze mną rozmawiać. Moja pierwsza żona ma się dobrze, wyraźnie odmłodniała po rozwodzie ze mną. Bóg zawsze odpowiadał na jej modlitwy.

Moja była rodzina przez moją młodą żonę całkowicie przestała ze mną rozmawiać. Teraz w moim własnym domu czuję się jak więzień. Popełniłem wielki błąd i nie mogę o tym nikomu powiedzieć. Są rzeczy, o których nie mogę opowiedzieć nawet w tym liście.

Nawet gdyby nagle moja młoda żona zmieniła się w anioła, teraz rozumiem, że wszystko powinno się dziać we właściwym czasie: na zachodzie życia powinniśmy łączyć swoje życie z tym, kto może przeżyć wschód.

Bardzo chciałbym odzyskać to, co straciłem przez swoją głupotę. Teraz marzę tylko o tym, by zestarzeć się obok tej, z którą przeszła moja młodość. Jeszcze nie straciłem nadziei, że będę w stanie wyprosić u swojej żony przebaczenie, ale na razie nie chce mnie nawet widzieć.

Wysyłam jej prezenty, a ona je odsyła. Mówi, że już dawno nie ma do mnie żalu, ale teraz po prostu nie chce mnie nigdy widzieć.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *