Zaskakujące zmiany w “The Voice Kids”! Nie tylko Dawid Kwiatkowski odchodzi

Wszystko wskazuje na to, że “The Voice Kids” czekają rewolucyjne zmiany. Z programem pożegnał się nie tylko Dawid Kwiatkowski, ale również zupełnie niespodziewanie z show TVP rozstaje się Cleo. Nieoficjalnie wiadomo już, kto pojawi się w czerwonych fotelach w najbliższej edycji.

Przypomnijmy, że odkąd z programem “The Voice Kids” pożegnał się Dawid Kwiatkowski, trwają nieustanne spekulacje na temat tego, kto powinien zostać nowym trenerem w programie.

W ostatnich miesiącach przez media przewinęło się kilka nazwisk. Najpierw jako faworyta widziano Kubę Szmajkowskiego.

Następnie spekulowano, że pracę niemal na pewno dostanie Marina Łuczenko-Szczęsna. Plotek donosił jednak, że jej szansę na angaż są mniejsze, a do gry miały włączyć się kolejne nazwiska. Wśród kandydatów na fotel trenera znaleźli się też: Roksana Węgiel, Anna Karwan oraz Grzegorz Hyży.

Sama Marina w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że jej kandydatura do “The Voice Kids” jest tylko i wyłącznie plotką, jednak dodała tez, że “były podchody” ze strony telewizji, które jednak skończyły się bez konkretów.

Teraz Pudelek ujawnia, że z czerwonym fotelem pożegna się również Cleo, która oceniała młodych uczestników nieprzerwanie od drugiej edycji.

“Odejście Cleo było niespodziewane. Produkcja była bardzo zaskoczona” – mówi osoba pracująca przy programie. Menedżer wokalistki nie chciał udzielić żadnego komentarza związanego z odejściem z show TVP.

Zmiany w “The Voice Kids”. Kto zasiądzie w jury?

Pudelek podał, że nowymi jurorkami w programie zostaną Marina Łuczenko oraz Natasza Urbańska. Swój podwójny fotel zachowali Baron i Tomson z grupy Afromental.

“Natasza i Marina znają się jeszcze z czasów dawnego Buffo, dlatego produkcja liczy, że panie świetnie się dogadają, mimo że są osobami o różnych charakterach” – cytuje serwis anonimowego informatora.

Przypomnijmy, że w lutym Natasza Urbańska znalazła się w gronie 10 finalistów polskich preselekcji do Eurowizji. W TVP była już m.in. trenerką jednej z drużyn w pierwszej edycji “Bitwy na głosy” (2011), a w 2014 r. wygrała program “Superstarcie”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *