Mój przyjaciel ma 54 lata i wyjaśnił, dlaczego woli być samotny niż żenić się z kobietą po 45 roku życia

Mój przyjaciel ma 54 lata. Jest już dawno po rozwodzie, ale nie spieszy się z ponownym małżeństwem, tłumacząc to tym, że jeszcze nie spotkał tej jedynej.

Ostatnio byłem u mnie w gościnie i rozmawialiśmy o życiu. Okazuje się, że jego zdaniem wśród kobiet 45+ nie ma godnych. Przynajmniej dla niego. I dla mężczyzny w jego wieku znalezienie drugiej połówki jest bardzo trudne.

Mój przyjaciel dobrze zarabia, mieszka we własnym dwupokojowym mieszkaniu praktycznie w centrum miasta. Jeździ na przyzwoitym samochodzie. Zawsze wygląda na zadbanego, uprawia sport, więc jest szczupły i wysportowany. Ubiera się stylowo i ze smakiem. Ogólnie rzecz biorąc, jeszcze ten macho.

Jeśli chodzi o życie domowe, ma wszystko pod kontrolą: kilka razy w tygodniu przychodzi wyszkolona osoba, która również zajmuje się prasowaniem i praniem. Przyjaciel oczywiście płaci za tę usługę.

Jeśli chodzi o jedzenie, tu też nie ma problemów – mój przyjaciel świetnie gotuje, a w razie potrzeby korzysta z kawiarni i restauracji.

Ma dzieci z pierwszego małżeństwa, którym w każdy możliwy sposób pomaga.

Oczywiście spotyka się z kobietami, chodzi na randki, ale dotąd nie spotkał godnej damy. Mówi, że czuje fizyczny pociąg do młodych kobiet, ale nie chce wiązać się z życiem, ponieważ nie ma wspólnych zainteresowań. Chciałby poślubić damę w wieku około 45 lat, ale niestety jeszcze nie spotkał odpowiedniej osoby.

Przyjaciel opowiedział, co go irytuje w kobietach w wieku 45+

Po pierwsze, najczęściej są niezadowolone z życia i obciążone różnymi codziennymi troskami. Przyjaciel opowiedział, że prawie wszystkie kobiety, z którymi się komunikował, ciągle narzekają, mają wiele problemów i w ogóle nie potrafią cieszyć się życiem, rozwiązując wieczne problemy swoich dzieci czy krewnych. Jeszcze gorzej, gdy muszą spłacać kredyty, a nie swoje.

Takie panie chcą związać się z sukcesywnym mężczyzną, który rozwiąże za nich problemy. Ale mój przyjaciel nie ma nic przeciwko pomocy swojej damie serca, jeśli taką zostanie dla niego, po
prostu nie chce być obok nieszczęśliwej kobiety, którą trudno już uszczęśliwić.

Po drugie, kobiety w wieku 45+ mają problemy z nadwagą i nie dbają o siebie. Oczywiście, nie chodzi o wszystkie, ale o większość, z którymi spotkał się mój przyjaciel. Preferuje szczupłe kobiety, ale niestety niewiele takich napotkał.

Kobiety nie uprawiają sportu, więc trudno nazwać je wysportowanymi. Ponadto zupełnie brakuje im poczucia smaku i stylu w ubiorze.

Po trzecie, kobiety 45+ mają ograniczone horyzonty.

Pomimo że we współczesnym świecie istnieje wiele możliwości samorozwoju i poszerzania horyzontów, wiele dojrzałych kobiet nie dąży do rozwoju i odkrywania dla siebie czegoś nowego.

Dojrzałe panie interesują się tylko pieniędzmi, plotkami, ciuchami, życiem codziennym, serialami i talk-show. Nie czytają książek. Nie interesują się odkryciami naukowymi, sztuką, nową wiedzą i umiejętnościami.

Po czwarte, takie kobiety są łatwo dostępne.

Przyjaciel opowiedział, że prawie wszystkie kobiety, które zabierał do dobrych restauracji lub obdarowywał prezentami, od razu zgadzały się spędzić resztę wieczoru w bardziej intymnej atmosferze. Oczywiście, to go połechtało, ale chęć kontynuacji dalszych relacji zanikała.

Ponieważ ceni kobiety, które znają swoją wartość i nie odkrywają wszystkich kart na pierwszym spotkaniu.

Mężczyzna to myśliwy, więc im trudniej zdobyć ofiarę, tym większą wartość ona ma.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *