Zawsze istniała zazdrość między moimi dziećmi – ze strony syna. Uważał, że bardziej kocham córkę i daję jej więcej niż jemu. Teraz w ogóle nie komunikuje się ze mną, ponieważ powiedziałam mu prawdę

Zawsze były zazdrości między moimi dziećmi – ze strony syna. Uważał, że kocham córkę bardziej i daję jej więcej niż jemu. Zbudowałam domy dla obojga i pomagałam obydwu równo. Teraz są już dorośli – syn ma 37 lat, a córka 33.

Dwa lata temu partnerka mojego syna wyjechała do Anglii do pracy i wróciła w ciąży, twierdząc, że to dziecko mojego syna. Nie zgodziliśmy się na badanie DNA. Miałam wątpliwości, które nie dawały mi spokoju. Syn jasno dał do zrozumienia, że wierzy tej dziewczynie i nie mam prawa mieszać się w to. Ale dwa miesiące temu wzięłam próbkę DNA dziecka mojego syna, wykonując test w tajemnicy, i wynik wykluczał jego ojcostwo!

Od tego momentu zaczęł się koszmar w moim domu. Zarówno ja, jak i córka staliśmy się wrogami mojego syna. Jego “cywilna” partnerka zabrala go do siebie, odszedł za nią, i nie chce nas już uznać. Przychodzi tylko, kiedy potrzebuje pieniędzy i mówi: “potrzebuję pieniędzy”. Jest to bardzo obraźliwe, że nie rozumie, że potrzebuję swojego syna!

Myślę, że straciłam swojego syna tylko dlatego, że nie mogłam żyć, znając to kłamstwo i milczeć. Ciekawe, jakie usprawiedliwienie wymyśliła ta kobieta, że mój syn jej uwierzył. Nie wiem, co robić dalej i jak naprawić nasze relacje. Co myślisz?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *