Narzeczona płakała z radości, gdy jej narzeczony przed ołtarzem wyznał miłość do innej dziewczyny…

Jeanne Lamb odśnieżała swoją podjazdową ścieżkę, próbując wypchnąć samochód, kiedy mężczyzna o imieniu Clifton zaoferował jej pomoc. To wydarzenie zapoczątkowało romantyczną historię, która doprowadziła Jeannę i Cliftona do ślubu. Jednak Jeanne nie była sama – miała córkę Jaidę z poprzedniego związku.

Clifton doskonale rozumiał sytuację. Wiedział, że, biorąc ślub z Jeanną, zobowiązuje się również całym sercem kochać swoją pasierbicę. Dlatego w dniu ślubu Clifton postanowił uczynić coś wyjątkowego.

Podszedł do Jaidy, doprowadził ją do ołtarza i złożył przysięgę. Obiecał zawsze kochać ją i jej mamę, chronić je i nauczyć dziewczynkę wszystkiego, czego sam nauczył się od swoich rodziców.

Następnie założył na palec dziewczynki pierścionek i poprosił, aby go nie zdejmowała, dopóki nie dorosła i nie spotka swojej prawdziwej miłości. Był to pierścionek z białego złota, 14 karatów!

Na zakończenie Clifton wzmocnił swoje obietnice przysięgą na małym palcu!

Ten wzruszający gest mężczyzny doprowadził do łez niemal wszystkich gości! Przysięgą Clifton udowodnił, że jego zamiary są poważne, i dwóm najważniejszym kobietom w jego życiu zawsze będzie można zaufać. Wygląda na to, że ten dzień zapowiada początek silnej i szczęśliwej rodziny!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *