Para przyjaciół zostawiła kelnerce aż 400 dolarów napiwków. Ale następnego dnia postanowili wrócić…

Dla każdego z nas miło jest otrzymać nieoczekiwane prezenty. A wyobraź sobie otrzymać taki podarunek, który na zawsze poprawiłby twoje życie?

Postanowiliśmy podzielić się historią kelnerki o imieniu Kaja, która naprawdę miała szczęście. Dostarczono jej naprawdę cenny prezent.

Trochę opowiemy o dziewczynie. Niedawno przyjechała na Hawaje, aby rozpocząć studia. Nie miała pieniędzy, więc musiała pracować. Gdzie mogła znaleźć pracę dziewczyna, która nigdy wcześniej nie pracowała, a do tego bez wykształcenia? Oczywiście jako kelnerka!

Aby się utrzymać, uzbierać pieniądze na naukę i poradzić sobie z długami za mieszkanie, Kaja pracowała zarówno w dzień, jak i w nocy, po 80-90 godzin tygodniowo. Praca na nogach była dla niej bardzo trudna, ale nie miała innego wyjścia.

Pewnego słonecznego dnia obsługiwała w restauracji australijską parę. W trakcie rozmowy przypadkowo wspomniała o swoim trudnym życiu. Prawdopodobnie z powodu ogromnego zmęczenia i braku rozmów, opowiedziała im całą swoją historię: o przeprowadzce, nauce, trudnej pracy, długach i kosztownym zakwaterowaniu. Para wysłuchała jej uważnie, zjadła i, odchodząc, zostawiła jak zawsze rachunek.

Zobaczywszy napiwki w wysokości 400 dolarów, Kaja prawie zemdlała.

W wywiadzie opowiedziała: “Byłam tak w szoku, że nie mogłam nawet wypowiedzieć słowa wdzięczności. Po prostu stałam i nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Jednak jakoś zdążyłam zapamiętać adres hotelu, w którym się zatrzymali, i później wysłałam im kuriera z bukietem kwiatów i pysznym deserem”.

I para przyjaciół wróciła do niej drugi raz, jeszcze bardziej ją zaskakując. Powiedzieli, że spłacą jej długi i opłacą studia na college’u.

Kaja była w szoku po usłyszeniu takiej wiadomości, zaczęła się wzbraniać: “Dziękuję, dziękuję. Po co wam to… Nie potrzebuję nic więcej! Już tyle dla mnie zrobiliście! Chciałam tylko wam podziękować”.

Jednak para, która zatroszczyła się o los dziewczyny, przyznała, że podjęli taką decyzję, aby jej pomóc. W końcu to ona z własnej woli podzieliła się z nimi swoimi przeżyciami. To oznacza, że nikt poza nimi nie mógł jej pomóc, pomyślała rodzina. Mimo że para nie była nawet dalekimi krewnymi dziewczyny, chcieli zrobić dla niej cud.

Młoda dama płakała, a para tylko się uśmiechała i mówiła: “Dajemy ci nowe życie, abyś nauczyła się wierzyć w swoje marzenia, wiedząc, że wcześniej czy później się spełnią. Tylko nie zapomnij o nas i nie bój się, niczego od ciebie nie będziemy wymagać!”

Oto taki niespodziewany prezent dał Kaji szansę, której już nigdy nie straci. Zmienił jej życie na zawsze!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *