Mężczyzna zarzucał swojej żonie, że im bogatszy staje się on, tym bardziej ona nie staje się piękniejsza, a jedynie się starzeje. Odpowiedź mądrej kobiety była błyskotliwa!

Małżeństwo to nie spacerek pod księżycem. Niezależnie od tego, jak długo para jest małżeńska, obu stronom potrzebna jest cierpliwość, siła woli oraz niekończąca się miłość i czułość, aby zachować delikatny związek. Oczywiście każda rodzina jest jedyna i niepowtarzalna we własny sposób. Ta historia opowie nam o mężczyźnie, który z wiekiem zaczął wątpić w swoje wybory.

Kiedy postanowił podzielić się tym ze swoją żoną, otrzymał genialną odpowiedź…

Po 50 latach małżeństwa spojrzałem uważnie na moją żonę i powiedziałem: “50 lat temu mieliśmy mały dom, starą samochód, spaliśmy na kanapie i oglądaliśmy mały czarno-biały telewizor, ale za to co noc kładłem się do łóżka z piękną 23-letnią dziewczyną.”

“Teraz mam ogromny, drogi dom, dwa drogie samochody, ogromne łóżko w luksusowej sypialni, telewizor z szerokim ekranem, ale spałem w jednym łóżku z 73-letnią kobietą. Zaczynam wątpić w swoje małżeństwo.”

Moja żona jest bardzo mądrą kobietą. Nie obraziła się i nie przeklinała. Po prostu zaproponowała mi pójście i znalezienie sobie 23-letniej dziewczyny, a ona sama zadba o to, żebym znów mieszkał w małym domu, spał na zatartym kanapie i oglądał czarno-biały telewizor.

Czyż kobiety nie są cudowne? Naprawdę potrafią rozwiązywać wszystkie problemy swoich mężczyzn!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *