Gdy kobieta przestaje kochać swojego męża, w jej zachowaniu pojawiają się trzy cechy

Kobiety różnią się od mężczyzn nie tylko fizjologią, ale także psychiką. Dlatego mężczyźni często nie rozumieją kobiet, a kobiety mężczyzn. To normalne. Kobietom podoba się uwaga ze strony płci przeciwnej, nawet jeśli konkretny mężczyzna im nie odpowiada.

Dość często zdarzają się sytuacje, gdy kobiety kontynuują rozmowę z mężczyzną, flirtują, chodzą na randki, chociaż nie czują do niego żadnych uczuć.

Powodów takiego zachowania jest wiele: dla kogoś on jest zapasowym wyborem, dla kogoś po prostu nudno, dla kogoś szkoda odmówić, ktoś rozmawia z myślą o zysku, ktoś boi się samotności, ktoś podnosi sobie wartość (jak dużo adoratorów mam…) i tak dalej.

Do tego wszystkiego kobiety powyżej 35 roku życia w ogóle nie mają zbyt wielkiego wyboru. Tak więc często spotykają się, chodzą na randki i nawet żyją z niekochanymi mężczyznami, którzy często ich irytują. Ale takie damy trzymają się zasad, że lepiej niekochany niż żaden.

Tak, życie z takim mężczyzną nie jest przyjemne. Ale kobiety same dokonały swojego wyboru. A co z mężczyznami, którzy żyją z tą, która ich nie kocha i nie ceni? Niestety, często mężczyźni zdają sobie z tego sprawę zbyt późno…

Aby tego uniknąć, ważne jest, aby od razu zwracać uwagę na detale. Ponieważ kobieta, która nie kocha, łatwo daje się zdemaskować swoim zachowaniem wobec mężczyzny.

W jej komunikacji z mężczyzną łatwo zauważyć następujące 3 momenty:

Relacje rynkowe

Ta cecha jest najczęstsza i najbardziej oczywista. Ale wielu ludzi nie zwraca na to uwagi i uważa to za normę. Jednak w związkach, gdzie są uczucia, miłość i szacunek, nie będzie nigdy skalkulowanego interesu i ciągłego polowania na korzyści. Relacje rynkowe to kalkulacja, a nie romantyczne uczucia.

Zazwyczaj objawia się to w wymaganiach dotyczących płacenia rachunków: “Kup mi nowe buty, przecież co dzień prasuję ci koszule!” Albo “Przygotowałam ci kolację, teraz musisz mi… “.

Ostry ton i wieczne niezadowolenie

Kiedy kobieta nie kocha mężczyzny, każde jego działanie ją irytuje i złości. Sam fakt obecności mężczyzny drażni ją, mówi ostry tonem, wyraża pretensje, zawsze jest czymś niezadowolona.

Bardzo często słychać z jej ust: “Nie przeszkadzaj!”, “Nie wkurzaj mnie!”, “Zostaw mnie!”, “Odejdź!” “Jestem zajęta!” “Odwal się” i podobne.

Neutralność

Lub inna strona medalu – całkowite zignorowanie.

Kobieta jest tak obojętna na mężczyznę, że go nawet “nie zauważa”. Jej jest obojętne, gdzie jest, co robi, z kim rozmawia przez telefon i dlaczego nie przyszedł do domu na noc. W ogóle nie wykazuje zainteresowania jego życiem. Czy jest mężczyzna, czy go nie ma – dla niej to bez różnicy.

Maksimum, zauważy brak mężczyzny, gdy potrzebuje czegoś od niego, a go nie ma obok. Wtedy zadzwoni i zapyta, kiedy wrócisz.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *