Chytra teściowa zorganizowała test dla trzech synowych: tylko jedna otrzymała kosztowności

Relacje między teściową a synową to wieczny temat do pisania książek i kręcenia filmów. Dla niektórych są to dobre i przyjazne relacje przez całe życie, podczas gdy dla innych nawet najdrobniejsza rzecz zamienia się w poważny problem.

Kobieta, o której mówimy w naszym artykule, postanowiła przetestować swoje trzy synowe. W rezultacie tylko jedna z nich potrafiła zachować się przyzwoicie wobec swojej teściowej. W podzięce teściowa podarowała jej drogi prezent – złote ozdoby.

Podobna historia mogła wydarzyć się wszędzie i z każdym. Pewna kobieta miała trzech synów. Gdy dorosły, każdy z nich się ożenił i zaczął żyć osobno.

Pewnego dnia matka postanowiła odwiedzić swoje dzieci i jednocześnie sprawdzić, jak traktują ją synowe. Sposób na to był dość nietypowy. O tym dzisiaj opowiemy.

Dwie synowe zachowały się zupełnie tak samo. Kiedy starsza kobieta przyjechała do swojego starszego syna, już dokładnie wiedziała, jak będzie realizować swój plan. Poinformowała dzieci, że zostanie u nich na noc. Budząc się rano, teściowa poprosiła swoją synową o przyniesienie jej szklanki wody.

Młoda kobieta spełniła prośbę teściowej, ale ta, po wypiciu tylko niewiele, rozlała wodę, która została na łóżku. Teściowa opowiedziała synowej o nieprzyjemności, gdy ta przyniosła jej herbatę do pokoju, udając, że jest starsza. Synowa bardzo się zdenerwowała i oburzonym tonem kazała teściowej wyprać i wysuszyć zepsute łóżko, dodając, że jeśli taka sytuacja się powtórzy, to nie będzie już mogła u nich zostawać.

Tego samego dnia starsza kobieta pojechała do swojego średniego syna. Jego żona zareagowała dokładnie tak samo na zepsute przez teściową łóżko, jak starsza synowa. Nawet nie wstydziła się wtedy swojego męża, który nawet nie próbował bronić swojej matki.

Po tym matka pojechała do swojego młodszego syna. Nie miała zbyt wielkich nadziei. Powtórzyła swoje działania dokładnie tak samo, jak w domu starszego syna. Ale, na zdumienie teściowej, reakcja żony młodszego syna była zupełnie inna. Młoda kobieta po prostu uspokoiła teściową, mówiąc, że nic złego się nie stało i nie warto zwracać na to uwagi. Przecież z dziećmi też takie rzeczy się zdarzają.

Następnie sama wyprała łóżko. Teściowej bardzo podobało się takie traktowanie synowej, i w podziękowaniu postanowiła jej coś podarować, konkretnie kupiła dla niej złote ozdoby.

I gdy nadszedł czas wielkiego rodzinengo obiadu, na którym byli obecni wszyscy jej synowie z żonami, podarowała młodszej synowej ozdoby, nazywając ją swoją córką. Również przyznała, że chciałaby spędzić ostatnie dni swojego życia obok niej.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *