Chytra teściowa urządziła test dla swoich trzech synowych. Klejnoty w prezencie

O relacjach między teściową a synową można opowiedzieć wiele historii. Oto na przykład ta historia opowiada o próbie, jaką wymyśliła teściowa dla wszystkich swoich synowych, aby zrozumieć, która z nich jest najbardziej godna.

Ta historia mogła wydarzyć się wszędzie. Jedna kobieta wychowywała synów zupełnie sama. Oczywiście chciała dla nich najlepszych narzeczonych. Tak więc postanowiła odwiedzić każdego z synów i sprawdzić jego żonę.

Każdą z narzeczonych postanowiła sprawdzić oryginalnym sposobem, aby zrozumieć, jak one naprawdę odnoszą się do teściowej. Ruszyła do starszego syna i już w drodze wymyśliła swój przebiegły plan.

Kiedy przyjechała do starszego syna, poprosiła go i jego żonę, aby zostali u nich na noc. Rankiem poprosiła synową o szklankę wody, a potem, gdy ta ją przyniosła, poprosiła o zrobienie herbaty. Gdy synowa wyszła za próg, kobieta wylała całą wodę na łóżko. Potem, gdy synowa wróciła, teściowa opowiedziała, że ​​stało się małe nieszczęście, które zdarza się niektórym ludziom w podeszłym wieku.

Synowa od razu pokazała swoje prawdziwe nastawienie. Zaczęła krzyczeć, przeklinać i kazała natychmiast wyprać całą pościel

I tak samo zrobiła druga synowa! Kobieta powtórzyła cały scenariusz. I wiecie co? Reakcja była nawet gorsza niż za pierwszym razem. Synowa zaczęła krzyczeć i wyzywać kobietę, a syn tylko stał i patrzył, nie odważając się bronić matki. Wtedy kobieta, już bez najmniejszej nadziei, udała się do swojej najmłodszej synowej. I ta ją poraziła do głębi duszy.

Wtedy akurat najmłodszej synowej urodził się syn, i dziewczyna tylko się zaśmiała, gdy zrozumiała, co wydarzyło się z “nieszczęściem”. Synowa od razu zebrała całą pościel i wymieniła na nową, mówiąc, że właśnie będzie prać prześcieradła po małym synku, i to jest absolutnie normalne.

Kobieta natychmiast pospieszyła do sklepu jubilerskiego, dokonała tam drogiego zakupu złotych ozdób i wróciła do domu do najmłodszego syna. Wtedy nakazała synowej zebrać wszystkich synów i ich żony. Właśnie w tym wieczorze wyznała cały swój sprytny plan, opowiadając, że to wszystko było tylko sprawdzianem. A następnie wręczyła synowej drogie ozdoby, nazywając ją prawdziwą kobietą i prawdziwą córką.

Oczywiście starszemu i średniemu synowi było wstyd, a ich żony schowały oczy. A najmłodszy był szczęśliwy, że wybrał tak wspaniałą żonę.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *