Tata i jego dwóch synów pokroili drewno z 80 drzew i rozdali je tym, którzy nie mają pieniędzy na ogrzewanie

47-letni Amerykanin, Shane MacDaniel, mieszka razem ze swoimi dorosłymi synami w niewielkim miasteczku Lake Stevens na zachodzie stanu Waszyngton. W tej okolicy wielu ludzi nadal ogrzewa swoje domy za pomocą pieców opalanych drewnem. Dlatego Shane wpadł na pomysł, aby samemu ścinać drewno i rozdawać je potrzebującym.

Następnie mężczyzna zamówił ogromny baner, na którym było napisane, że on i jego synowie rozdają drewno opałowe za darmo. Otrzymali ogromną ilość zgłoszeń. Rodzina MacDanielów osiemdziesiąt razy w pełni zapełniała bagażnik swojego pickupa drewnem.

Szacunkowa wartość rozdanych drewna to około dziesięciu tysięcy dolarów. Shane i jego synowie pomagali samotnej matce, starszym osobom i po prostu tym, którzy sami nie byli w stanie ściąć czy zakupić drewna.

Informacja o tym, że MacDanielowie rozdają drewno za darmo, pojawiła się w internecie. To zainspirowało innych ludzi do dołączenia do ich inicjatywy. Ciekawe jest również to, że oprócz wdzięcznych listów, Shane otrzymał nawet kilka propozycji małżeństwa, nie tylko z USA, ale również z zagranicy.

Shane twierdzi, że to nie jednorazowa akcja. Planuje kontynuować rozdawanie drewna również w przyszłym roku.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *