“Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Magdalena Kumorek wystąpi w 19. edycji programu

Poznaliśmy właśnie ostatnią uczestniczkę 19. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To aktorka i wokalistka Magdalena Kumorek!

Program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oparty jest na hiszpańskim formacie “Your Face Sounds Familiar”. Na antenie Polsatu święci triumfy od marca 2014 roku i wciąż bije rekordy oglądalności. W trakcie osiemnastu edycji show wystąpiły aż 143 gwiazdy nie tylko polskiej sceny muzycznej. Do 17. edycji programu byli zapraszani wyłącznie znani artyści.

Uczestników oceniają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. W roli choreografa przygotowującego gwiazdy do występu zadebiutuje Maciej Zakliczyński, który zastąpił Krisa Adamskiego.

Pierwszą gwiazdą jesiennej odsłony ogłoszono Ewelinę Flintę. Wokalistka w pierwszej edycji “Idola” w Polsacie zajęła drugie miejsce, a teraz przypomni się szerszej publiczności. Kolejnymi uczestnikami ogłoszono 21-letniego wokalistę Kubę Szmajkowskiego (znany z “The Voice Kids”) oraz 25-letnią aktorkę Polę Gonciarz (znana z serialu “Na dobre i na złe). Potem do grona uczestników dołączyła także Jagoda Szydłowska, która będzie zawodniczką spoza show-biznesu. Listę zamykali Nick Sinclair – wokalista znany m.in z występów z Kayah czy Natalią Kukulską – oraz Jakub Gąsowski, aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy.

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – Magdalena Kumorek ostatnią uczestniczką

Aktorka serialowa i filmową oraz wokalistka. W 2002 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2001 roku rolą Dominiki w “Poranku kojota”, ale uchodzi przede wszystkim za aktorkę serialową. Widzowie poznali ją jako Agnieszkę z serialu “Samo życie” (2002-2004).

Na mały ekran wróciła trzy lata później za sprawą “Na dobre i na złe” (2007). W 2010 roku zagrała w “Ojcu Mateuszu”. Kolejne lata to następny serial – “Przepis na życie” (2011-13) i rola Anki, mistrzyni kuchni, ale także ważna kreacja w filmie Ryszarda Bugajskiego “Układ zamknięty” (2013) – jako śpiewaczka operowa, Dorota Maj, miała okazję połączyć umiejętności wokalno-aktorskie. W serialu “W rytmie serca” (2017-20) widzowie zobaczyli ją jako Agnieszkę Żmudę.

Ma na koncie również role w dubbingu. Swojego głosu użyczała Bailey w “Gigantach ze stali” (2011), Pepper Potts w “Avengersach” (2012) oraz w “Iron Man 3”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *