Żona i mąż ustalili pierwszego dnia małżeństwa, że nikomu nie otworzą drzwi…

W pierwszym dniu swojego małżeństwa żona i mąż uzgodnili, że nie otworzą drzwi nikomu. Tego samego dnia rodzice męża przyszli do nich i zapukali do drzwi.

Mąż i żona spojrzeli na siebie. Mąż chciał otworzyć drzwi, ale ponieważ mieli umowę, nie zrobił tego, więc rodzice odeszli.

Po pewnym czasie tego samego dnia przyszli rodzice żony.

Żona i mąż spojrzeli na siebie, i mimo umowy żona z łzami w oczach szepnęła: “Nie mogę tego zrobić rodzicom”, i otworzyła drzwi.

Mąż nic nie powiedział.

Minęły lata, i na świat przyszło dwóje chłopców.

W pewnym momencie urodziła się dziewczynka. Ojciec zorganizował bardzo dużą i hojną imprezę na cześć nowo narodzonej córki i zaprosił wszystkich przyjaciół.

Później tej nocy jego żona zapytała go, dlaczego zorganizował tak wielkie święto dla córki, podczas gdy nie robili niczego podobnego dla starszych dzieci.

Mąż po prostu odpowiedział: “Bo w końcu narodziła się ta, która otworzy mi drzwi”.

Córki są wyjątkowe… Wasza mała dziewczynka będzie trzymać was za rękę tylko przez krótki czas, ale będzie trzymać wasze serce przez całe życie.

Córki to anioły.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *