Rubikowie opublikowali pożegnalne zdjęcie. “Pójdzie do ramki”

Od kilku miesięcy rodzina Rubików szykuje się do przeprowadzki do USA. Już niebawem Agata, Piotr ich pociechy rozpoczną nowy etap w Miami. Przed nimi jednak najgorsza formalność, czyli pożegnania. W mediach społecznościowych modelka opublikowała ostatnie rodzinne zdjęcie z Polski.

Agata i Piotr Rubikowie przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych

W kwietniu bieżącego roku Agata i Piotr ogłosili wielkie zmiany. Rodzina po wielu rozmowach podjęła decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Każdy krok dotyczący formalności Rubikowie relacjonowali w social mediach. Agata pokazała, jak wyglądały kwestie załatwienia wizy, jakie warunki należy spełnić, by założyć konto w USA oraz jak wygląda rynek nieruchomości. Ostatecznie, rodzina wynajęła luksusowy apartament w Miami. Bowiem to właśnie w tym mieście ich starsza córka dostała się do prestiżowej szkoły.

Przeprowadzka za ocean nie jest jednak tak prosta, jak mogłoby się nam wydawać. Modelka przed wyjazdem postanowiła więc zminimalizować swoją szafę i wyzbyć się z domu niepotrzebnych przedmiotów. Na Instagramie publikowała swego czasu rzeczy na sprzedaż.

Ostatnie rodzinne zdjęcie Rubików

Choć wyjazd z pewnością będzie nową przygodą i niesamowitą szansą dla dzieci Rubików, przed rodziną najgorsze zadanie – pożegnanie z bliskimi. Agata i dziewczynki ostatnie chwile przed wylotem postanowiła więc spędzić z dziadkami. Co więcej, modelka namówiła bliskich na grupowe zdjęcie, które zamierza oprawić w ramkę. Uroczym kadrem podzieliła się na Instagramie i dodała:

Ostatnie zdjęcie z rodzicami przed wyjazdem. Pójdzie do ramki. Choć znając życie, już niebawem znowu się zobaczymy.

Na nowy post bardzo szybko zareagowali fani. Jak przyznali, po twarzy babci widać, że będzie tęsknić za córką i wnuczkami. Nie obyło się także bez kompletów. Internauci przyznali, że modelka wygląda jak starsza siostra Heleny i Ali. Co więcej, wszyscy są do siebie bardzo podobni.

– “Jacy podobni wszyscy!”, “Pani Agato, życzę powodzenia. Ja już tez od kilku lat po drugiej stronie oceanu. Będzie dobrze. Tylko te pożegnania takie ciężkie”, “Agata, Ty wyglądasz jak starsza siostra Heleny i Ali”, “Mama będzie tęsknić. To widać” – pisali fani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *