Zrobiłem test DNA na ojcostwo, nie mówiąc o tym mojej żonie. Teraz opowiadam, co z tego wynikło

Mam jednego przyjaciela, nazwijmy go Adama. Adam był żonaty i miał dwóch synów, a jego żona wydawała się być atrakcyjną i utrzymywała porządek w domu, ale było jedno “ale”. On był absolutnie pewien, że obaj synowie nie są jego. Przez wiele lat małżeństwa stale podnosił ten argument podczas kłótni z żoną, bez względu na to, o co toczyła się sprzeczka.

“Jak te brednie mogą być moimi synami? Ty przecież zaciągnęłaś ich z boku! U Piotrka nosi ziemniaki, a u nas w rodzinie nie mieliśmy takich, co na to powiesz?”

Opowiadam to z taką dokładnością, bo sam często nieumyślnie wpadałem w sam środek takich sporów, co zwykle nie było zbyt przyjemne. Kiedyś siedzieliśmy, rozmawialiśmy, a on znowu narzekał na życie i to, że dzieci nie są jego.

“Pójdź i zrób test DNA na ojcostwo! To wcale nie kosztuje dużo, w naszym wieku technologii” – zaproponowałem mu.

Mówisz, masz – zrobił test. Znalazł firmę w internecie, która świadczyła takie usługi w naszym mieście, wziął kilka włosów z grzebienia dzieci i z powodzeniem przeprowadził test.

Kilka dni temu spotkałem go, był jakoś milczący i smutny. “No, jak? Czy jednak miałeś rację i teraz żałujesz?” – zapytałem go.

Okazało się, że test zrobił, otrzymał wyniki w starannie zapieczętowanej kopercie, ale nie drukował ich przed kłótnią z żoną, aby w kluczowym momencie dysponować kilkoma mocnymi argumentami.

Kłótnie nie trzeba było długo czekać, i w decydującym momencie wydrukował z żoną tę kopertę. A test pokazał, że dzieci są jego w 99,9%. Tak więc, być zbyt pewnym siebie czasem nie popłaca. Ale teraz o jego kłótniach z żoną słychać znacznie mniej. Przecież przeciwko prawdzie nie wygrasz.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *