W podeszłym wieku nasza mama kompletnie oszalała: postanowiła wyjść za mąż. Mama ma 76 lat

Już od miesiąca z bratem nie możemy przekonać naszej mamy, że zupełnie nie potrzebuje męża w jej wieku. Ona twierdzi, że są naprawdę zakochani i chcą być szczęśliwi. Temu mężczyźnie jest 79 lat. Jesteśmy pewni z bratem, że naszą mamę po prostu chcą wykorzystać.

Chodzi o to, że ten dziadek nie ma własnego mieszkania. A nasza mama mu wierzy i chce go wpisać do swojego trzypokojowego mieszkania. Powiedziała nam, że to jej miejsce i z nim zrobi wszystko, co uzna za stosowne.

Wcześniej ten dziadek miał dwa domy rodzicielskie i dwie kawalerki. Ale jego dzieci przekonały go do sprzedania wszystkiego i oddania im pieniędzy. Za te pieniądze kupili mu malutką jednopokojową kawalerkę i mały stary domek na przedmieściach jako letnią rezydencję.

Ale nawet ta jednopokojowa kawalerka na papierze nie należy do dziadka, a do jego starszej wnuczki. A teraz wnuczka planuje wyjść za mąż, i ta kawalerka jej będzie potrzebna. Tak więc dzieci postanowiły jak najszybciej wydać swojego ojca i dziadka. Umieścić go u babci z mieszkanie. I znaleźli mu świetną narzeczoną z dobrym mieszkanie – naszą mamę. A ona wierzy w bajki o miłości.

Nasze wyjaśnienia mamy na temat tego, że to wszystko nieprawda, że ją wykorzystują, że w jej wieku wcale nie musi wychodzić za mąż, po prostu odrzuca.

Planują iść do USC, zarejestrować ślub, świętować wesele. A nasza mama nawet planuje ubrać ślubną suknię! W jej wieku! To po prostu przerażające! Z bratem powiedzieliśmy mamie, że absolutnie nie sprzeciwiamy się temu, aby mieszkała z tym dziadkiem. Ale po co wychodzić za mąż i grać w ślub?!

Jesteśmy po prostu w szoku z powodu tego, co się dzieje. Jak nas uratować naszą mamę i nie pozwolić jej popełnić tego strasznego błędu, po prostu nie wiemy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *