Walentyna – 49 lat, Michał – 41 lat… Ona gołym okiem widzi, że błaga ją o ślub, a ona kręci nosem

Walentyna była najpiękniejszą kobietą w okolicy. Miała smukłą sylwetkę i lalkowatą twarz. Nosząc luksusowe ubrania, podkreślające jej figurę, jej uśmiech oczarowuje wszystkich wokół.

Tylko mrugnięcie rzęs, a mężczyźni rzucają wszystko, aby przyjść jej z pomocą. Każdy mężczyzna obok niej czuje się jak superbohater.

Michał był jednym z tych mężczyzn. Zakochał się w Walentynie od pierwszego spojrzenia. Na pierwszy rzut oka wydawał się niezdarny, niepozornej postury i z dużym nosem. Był właścicielem sieci warsztatów samochodowych. Wystarczyło, że Walentyna spojrzała na niego z ukosa, a Michał był gotów biec na koniec świata. Różnica wieku nie przeszkadzała mu, był młodszy od swojej ukochanej o 8 lat.

Jaką tajemnicę kryje ta kobieta? Była pracownikiem służby zdrowia. Początkowo uczyła się w szkole medycznej, a potem na uniwersytecie studiowała psychologię. Wydawało się, że uczyła się dla własnego rozwoju. Mężczyzn zmiatała z nóg w ciągu 10 minut. Walentyna była z tego dumna. Jednak do intymności nigdy nie dochodziło.

Pierwszym mężem Walentyny był biznesmen. Przeżyli szczęśliwe małżeństwo przez około 20 lat. W 2008 roku kryzys ekonomiczny uderzył w kraj, a mąż zbankrutował. Nie był w stanie przeżyć tej straty i coraz częściej sięgał po butelkę. Walentyna nie potrafiła się z tym pogodzić. Nie tolerowała słabych mężczyzn, a jej mąż okazał się jednym z nich, niestety.

Drugie małżeństwo kobiety można określić jako z gościnnego. Mąż był solidnym bankierem. Przez 6 lat obdarowywał Walentynę prezentami i drogimi sukienkami. Raz w roku podróżowali za granicę.

Córka Walentyny była zdecydowanie przeciwna takim związkom. Miała 26 lat. Nie spieszyła się do przeprowadzki do własnego mieszkania. Czuła się komfortowo i wygodnie, mieszkając z matką. Jej jedynym szczęściem było tylko kocur. Dopiero kiedy bankier chciał uregulować związek, Walentyna mu odmówiła. Zaczęła mieć nowe zamiłowanie, poznawanie ludzi na portalach randkowych. Lubiła kokietować z mężczyznami i chodzić na nowe randki.

Mężczyźni zwyczajnie przepadali za nią, a ona kokieteria rzuciła na nich urok. Co tydzień zapraszano ją na randki. Do intymnych stosunków dopuszczani byli tylko wybrani. Walentyna uważała się za kobietę z wyższej półki. Nie mogła oddać się pierwszemu napotkanemu.

Ale zakochanemu Michałowi udało się przełamać jej opór. Walentyna pozwoliła mu na więcej niż innym. Jednak Walentyna nie widzi go jako swojej drugiej połówki.

Ona nie potrzebuje takiego mężczyzny. Walentynie potrzebne są stałe zaloty i utrzymanie jej w tonie. Reszta jej po prostu nie interesuje. Mężczyźni, z którymi można robić wszystko, od razu trafiają do kategorii nieopłacalnych.

Michał też ma burzliwą przeszłość. Dwa rozwody i dwoje dzieci z różnych małżeństw. Ale teraz ta miłość go po prostu spala. Co noc czuwa pod oknami Walentyny, aby nie przegapić kolejnego adoratora. Jego zazdrość go oślepiła i nie pozwala spokojnie żyć.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *