Dziewczyna pracowała jako kelnerka na weselu byłego. Po tym otrzymała kopertę od jego matki

W życiu zdarzają się różne rzeczy, nie wszystkie pary małżeńskie mogą zachować dobre i długotrwałe relacje, a nawet dziecko nie może uratować takich par. Bohaterka naszego artykułu znalazła się w takiej sytuacji.

Rok po urodzeniu dziecka, mąż oświadczył, że uczucia oziębły i że nie może z nimi dłużej mieszkać. Alimenty płacił, ale pieniądze były tak małe, że dziewczyna musiała pracować na dwie zmiany, aby wyżywić siebie i dziecko.

W weekendy dziewczyna postanowiła pracować jako kelnerka na bankietach i zarabiała całkiem niezłą sumę. I oto pewnego dnia miała pracować na weselu i kiedy wszyscy goście się zebrali, dziewczyna zobaczyła, że za głównym stołem siedzi jej były chłopak ze swoją narzeczoną.

Dziewczyna była tak zszokowana, że chciała zrezygnować z pracy i uciec do domu. Ale w ostatniej chwili zmieniła zdanie, ponieważ potrzebowała pieniędzy.

Było oczywiste, że wielu gości ze strony chłopaka rozpoznało ją i czasami krzywo na nią patrzyło. Na szczęście impreza przebiegła bez żadnych skandali. Przed wyjściem do dziewczyny podeszła matka pana młodego i przekazała jej kopertę. Dopiero w domu dziewczyna otworzyła ją i zobaczyła dużą sumę pieniędzy i list, w którym ta dziękowała naszej bohaterce za powściągliwość i za to, że nie zrobiła skandalu.

Dziewczyna była bardzo zaskoczona i wzruszona gestem matki pana młodego. Poczuła, że to był gest szacunku do niej i jej dziecka.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *